Satılık Fırsat Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Arkadaşlar site;  www.anadolufirsat.com 

Site benim değil bir arkadaşın, geçen sene bir ortakle beraber açtılar, yazılımcıları yüzünden ve zaman bulamadıkları için devretmek istiyolar bana söylediklerini şöyle bir özet geçeyim ;

1 yıllık bir site, şirket mersin'de bulunuyor, siteye veya şirkete ait herhangi bir borç yoktur.

Resmi devir işlemleri 700 lira civarı tutacak, istedikleri fiyat 5 bin lira fakat pazarlık payı var, anlaşabileceğinizi tahmin ediyorum.

Bir süredir alıcı bulamadılar o yüzden ben de yardımcı oluyorum, fiyatı çok dert etmeyin eğer ciddiyseniz fiyatta birşeyler yapılır, domain gayet iş yapar diye düşünüyorum kaçırmayın derim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThundeR
    ThundeR's avatar
    Erkek

Web sitemiz bakıma alınmıştır!

diyor..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

groupon gibi bişeymiydi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

http://localhostr.com/file/SZmoZBh/Adsz.jpg

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek

O isme o para verilmez.

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

@lalada evet hocam o tarz bir siteydi..

satılık olan domaindir arkadaşlar yanlış anlaşılmasın, devraldıktan sonra istediginizi yapın :)  tekrar söyliyim fiyat konusunu dert etmeyin adamlar ölücü bile arıyor, öyle bir tüyo verim size.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Naacal bunu yazdı:
    -----------------------------

@lalada evet hocam o tarz bir siteydi..

satılık olan domaindir arkadaşlar yanlış anlaşılmasın, devraldıktan sonra istediginizi yapın :)  tekrar söyliyim fiyat konusunu dert etmeyin adamlar ölücü bile arıyor, öyle bir tüyo verim size.

o Fiyatın Ölücüsü ne olur.. İsmin O kadar Edecek Bi tarafını göremedim bende :/ 

Bana göre 3  haneli fiyat bile fazla

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

blackmir bunu yazdı:

bence reklamını iyi yaparsan ismi çok iyi kullanırsın, yakala.co  çok mu iyi veya groupon, reklam ve uğraş sonucu isim çok para getirir görüşündeyim, satıcı zihniyetiyle söylemiyorum.. fiyat konusunda ise rakam vermicem ama bana ciddi bir indirim yapmıştı ama ben alamadım, adamlar zaten elden çıkarma peşinde para peşinde değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Naacal bunu yazdı:

blackmir bunu yazdı:

bence reklamını iyi yaparsan ismi çok iyi kullanırsın, yakala.co  çok mu iyi veya groupon, reklam ve uğraş sonucu isim çok para getirir görüşündeyim, satıcı zihniyetiyle söylemiyorum.. fiyat konusunda ise rakam vermicem ama bana ciddi bir indirim yapmıştı ama ben alamadım, adamlar zaten elden çıkarma peşinde para peşinde değil.

Seninde Dediğin Gibi o adamlarda Reklam Ve uğraşacak Elemanlar Var... Onlar olduktan sonra zaten site Adının önemi kalmaz...

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
Toplam Hit: 1694 Toplam Mesaj: 9