[Satılık] Huawei İdeos X5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

merhaba müridler, 

babam telefonundan sıkıldığı için satıyor, garantisi devam ediyor cihazın. servise falan gitmedi alındığı günden beri kılıfla kullanılıyor. 6 aylık cihazmış. türkselden alınma. keyfe keder satmak istiyor. kaça gider ne eder bi fikrim yok, pm aracılığı ile teklif verebilirsiniz. şehir istanbul, şehir dışında ki arkadaşlar darılmasın ama sıcak bakmıyorum. istanbul içi gelip görüp alabilirsiniz cihazı.

eğer ortalama piyasasını bilen varsa onlarda beni bilgilendirirse mutlu olurum.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Ideos X5'n NFC'si var mi ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

450 falandı en son piyasa

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

piyasa 450-500 arası 6 aylık cıhaz cok temızse 480e vs satabılırsın

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:
    -----------------------------

Ideos X5'n NFC'si var mi ?

-----------------------------

Yok Kardeş.

Telefon çok manyak bişi 800mhz işlemci var ama 1800mhz ye kadar çıkabiliyor fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon 470 e 12 taksitle 2.el aldım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

up. çok temiz telefon kendim iphone sahibi olmasam alır kullanırım. hiç bi rom falan atılmışlığı bile yok. fabrika çıkışı neyse o.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hoca kaca satiyorsun sen bunu ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

fiyat 450 tl olarak belirlenmiştir. 

Toplam Hit: 1298 Toplam Mesaj: 8