Satilik İpad 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr.html

cihaz yukarida. zaten vatan'dan aldim. garantisi devam ediyor. tek bir cizik yok. cok temiz. kutusuyla birlikte 800'e satiyorum. 

iphone 6 ile + bir miktar para karsiligi takas olur.

lokasyon: istanbul

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

http://www.vatanbilgisayar.com/4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr.html

cihaz yukarida. zaten vatan'dan aldim. garantisi devam ediyor. tek bir cizik yok. cok temiz. kutusuyla birlikte 800'e satiyorum. 

iphone 6 ile + bir miktar para karsiligi takas olur.

lokasyon: istanbul

adam hem iphone 6 vercek hemde bir miktar paramı vercek :) takas ıcın. Hayırlı satışlar.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

yorumlar icin tskler. 

1. buranin en eski uyelerinden biriyim. simdi pek kalmasa da tanistigim bir cok kisi oldu. 

2. iphone 6 + bir miktar para istemedim. yanlis anlasildi sanirim. ipad + bir miktar para karsiligi iphone 6 istedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

yorumlar icin tskler. 

1. buranin en eski uyelerinden biriyim. simdi pek kalmasa da tanistigim bir cok kisi oldu. 

2. iphone 6 + bir miktar para istemedim. yanlis anlasildi sanirim. ipad + bir miktar para karsiligi iphone 6 istedim

hah sımdı oldu reyız :) hayırlı satıslar param olsa alırdım ama suan alamam.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

1 - İş - Güç, Takas - Alışveriş teknolojik ürün ve aletler ile bu işler ile ilgili satış ve pazarlamanın yapılacağı bölümdür. At, eşşek, köpek, iguana, ev, araba, bisiklet satacak arkadaşlar bu iş ile ilgili sitelere başvurabilirler.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

Fiyatı 750'ye düşürdüm. Kutulu + faturalı ve garantisi devam eden bir üründür.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

3g var mı cıhazda ?

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

Fiyatı 750'ye düşürdüm. Kutulu + faturalı ve garantisi devam eden bir üründür.

Resim alabilirmiyim hocam? 

Anti Envato
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

3g yok. ama akıllı telefonunuz varsa benim gibi yani telefonun 3g sini hotspot olarak açıp kullanabilirsiniz. onun için sırf sim kart almak bana mantıklı gelmemişti. ürün detayları aşağıda.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-satilik-cok-temiz-garantili-ipad-4-201089666/detay/

aldığım yer de vatanbilgisayar. 1187 lira şu an

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-satilik-cok-temiz-garantili-ipad-4-201089666/detay/

satma sebebine gelince, işyerinden ipad mini hediye geldi. o yüzden satıyorum. telefon da arıza yapınca iphone almak için acilen elden çıkarayım dedim.

Triumph tarafından 17/Şub/15 00:16 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5218 Toplam Mesaj: 10