Satılık İphone 4S 16Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Merhabalar millet önümde 3 turnuva var paraya ihtiyaç duydum. Daha önce de satmaya yeltendim ama vazgeçmiştim. 300 Lira uygun fiyata veriyorum. sahibinden get aç derseniz 330 tl. yarın işten izinliyim alan olur havale geçerse yarın kargolarım yoksa cumartesiye kalır. Cihaza bir kere downgrade yapmıştım zamanında şu an en son versiyonlardan biri yüklü . Detaylar:

Garantisi yoktur. Diğer satmamın sebebi ise malum cihazı alalı birkaç sene oldu ve bataryası 3g vs açık olunca çabuk bitiyor. Bataryasının değişmesi durumunda sorun kalkacaktır. Fooğrafları detaylı çektim. Ekranda çizikler var kasada kullanıma bağlı hafif yıpranma var dediğim gibi fotolardan net anlarsınız. Bunun dışında hiç bir donanım problemi yok. Menü, power, sessiz, ses tuşlarında hiç bir problem yok.Kutusunu bulamadım yanında sonradan aldığım şarj cihazını yollayacağım,fatura kutuyla beraber kayıp.Fiyatta indirim düşünmüyorum.

İlan ve resimler:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-4s-16gb-250745954/detay/

Lan konuyu yanlış yere açmışım :/ taşıyan olursa sevinirim.

whopper tarafından 09/Şub/16 09:53 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

pm gönderildi

Go Further
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

ankaradayım arkadaşlar lakin eldn teslim edemiyorum. inanılmaz yoğunum yakınımdaki kargodan yollayacam direkt.

Toplam Hit: 959 Toplam Mesaj: 3
satılık iphone 4s