Satılık İphone X 64Gb Yurtiçi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Selam hocalar

Çok yakın bir arkadaşım paraya sıkıştı elinde iphone x 64 gb siyah var 2.5 aylık temiz çiziksiz.

Elden çıkartmak istiyor. Yurtiçi cihazı. İstanbul içi elden teslim edilebilir.

Fiyat 5400 TL.

İlgilenenler bana ulaşabilirler.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Cihaz güzelmiş hemen satılmazsa 2 hafta içinde alabilirim.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fiyat iyiymiş hayırlı satışlar.

Geçen sene bu zamanlar sıfırı 5.500 liraydı şuan ikinci eli o paraya satılıyor, sıfırının yanına yaklaşılmıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Bence Echoll hocanın almasını beklesin tahribattan birisine gitsin.Yine de kendisi bilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Ben daha önceki satışlarımda da müridler kazansın düşüncesindeyim. Ki hala öyleyim dışarıya vermem müride yarasın. Düşümcem budur saygılar efenim :)

bamboocha tarafından 24/Eki/18 19:51 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Ben daha önceki satışlarımda da müridler kazansın düşüncesindeyim. Ki hala öyleyim dışarıya vermem müride yarasın. Düşümcem budur saygılar efenim :)

tahribat ruhu :=)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

tahribat ruhu :=)

Her zaman hocam :)

Toplam Hit: 1415 Toplam Mesaj: 7
apple iphone iphone apple 64gb