Satılık Lens (Zümrüt Yeşili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Neden satıyorum: Gözlerim yeşil, İki kutu almıştım birini taktım denedim göz rengimde hiç bir farklılık olmadı ben biraz daha ton farkı olur sanmıştım ama lens ha var ha yok hiç bir şey fark etmedi kısacası yararını görmediğim için satıyorum.

Marka/ model: Air Optix COLORS Numarasız

Neden açtığın pakedi daha ucuza satmıyorsun? Arkadaşım, göze sokulan bir şey bu sonuçta kullanılmış lens bence çok çok riskli bir şey, milleti gözünden edeceğime çöpe gitsin daha iyi.

Ürün hakkında ne söyleyebilirsin? Hayatımda ikinci kez lens deniyorum ilk kullandığıma nazaran ya lens teknolojisi baya bi gelişmiş ya da bu marka diğerinden çok daha iyi çünkü hiç batma hissetmedim. daha detaylı bilgi isteyen lensi satın aldığım şu sayfadan her şeyini öğrenebilir https://www.lensmarket.com/ciba-vision/air-optix-colors 

En son kaça olur? Aşağıdaki resimde gördüğünüz 17,90lık solüsyonuyla birlikte 50tl karşim. (Solüsyon da sıfırdır)

Edit: Hareli lenstir yani lens olduğu belii olmaz 10cm yakından bakmadıkça.

Nikoteen tarafından 14/Ara/18 17:39 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

doğuştan lensliyim :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

fotoğraf makinesi lensi diye gördüm, zenit yeşili neymiş lan dedim bi an

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

Hocam iyi satışlar,

İnternetten lens satışı yasal değildir.(Senin satışın ayrı hocam.Bu işi ciddi boyutta ticaretini yapan ve senin satın aldığın yerler için söylüyorum.)

E peki ben nasıl aldım ne oldu ne bitti gibi soruları duyar gibiyim.

Tamamen denetim eksikliği, üzülerek söylüyorum bir Türkiye klasiği.

Bilginiz olsun, lens, optik camlar&çerçeveler vb. durumlar için seve seve yardımcı olurum.

Saatlerce info veririm, nereden kimden aldığınız önemli değil.Yeter ki herkesin gözü hak ettiği değeri bulsun.

Paragöz sağlıktan bir haber gözlükçülerden haberiniz olmadan gereksiz alışveriş yapmayın isterim.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Ben önce gözlükçüye gittim dedi artık reçeteli satılıyor. Akıl edemedim oraya sormaya sonra evin atlındaki eczaneye sordum lens reçetesi için aile hekimi yeterli oluyor mu gözcüye mi gidicem diye eczacı hanım dedi internetten al ben de orada alıyorum.

Dediğin gibi sçamalık yani reçetesiz gözlükçüler vermiyor ama nette reçete soran eden yok...

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 1085 Toplam Mesaj: 5
zümrüt yeşili air optix lens