folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Macbook Pro 2011 Early ( SSD)

Satılık Macbook Pro 2011 Early ( SSD)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kullanmadigim macbook pro'mu pazarlıksız 2000 TL'ye satmayı planlıyorum. Samsung Evo 240 GB SSD aldım. 4gb ram var  ü ve yumusak g çalışmıyordu bugun cihazı açtıgımda bilginiz olsun.Bunun haricinde hiç bir kusuru yok. İncelemek isteyen ile İstanbul'da gorusur bişeler içeriz, almak isterseniz de alıp götrurursunuz. 

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Baltalamak gibi olmasın piyasadan fazla haberim yok. Hacım SSD bu kadar fark ettiriyor mu? Bende 2012 13" Mid var. 500 gb hdd 4 gb rem i5 2.5 ghz o zaman tüm tuşlar çalışıyor. Sadece klawye Almanca. Ne eder. Dolar çıktığı için mi pahalandı bunlar. 2015 de 1700 mi 1500 mi almıştım. İkinci el olarak.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Baltalamak gibi olmasın piyasadan fazla haberim yok. Hacım SSD bu kadar fark ettiriyor mu? Bende 2012 13" Mid var. 500 gb hdd 4 gb rem i5 2.5 ghz o zaman tüm tuşlar çalışıyor. Sadece klawye Almanca. Ne eder. Dolar çıktığı için mi pahalandı bunlar. 2015 de 1700 mi 1500 mi almıştım. İkinci el olarak.

SSD ile cihaz en az 2 kat hızlanıyor hocam. farkı çok net görüyorsun.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

SSD ile cihaz en az 2 kat hızlanıyor hocam. farkı çok net görüyorsun.

SSD ile 2 kattan daha fazla verim aldım sanırım. , @x-files SSD fiyatı arttıyor tabi, ayrıca dolardan mı bilemem benimkinin ssdsiz olanları dahi 2200 2300 oldugu için klavye sorunundan dolayı fiyatı böyle tutmayı dusundum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Bende de mid12 15" pro var. SSD ve 8 gb ram değişimi ile yeni bir bilgisayar almışsın gibi oluyor, kesinlikle tavsiye ederim. Satmaktan vazgeçebilirsin bile. 

Ama galiba ssd nin de bir ömrü var. Mesela 2-3 yıl önce ilk taktığımda macde ki tüm uygulamaları aç desem 15 saniyede açılıyordu herşey. Bilgisayarın açılışı bile 10 saniye civarıydı. 

Şu an hdd kadar olmasa da epey yavaşladı. En basitinde bir Final Cut Pro yu aç dediğimde 10-15 defa zıplamadan açılmıyor. Safari de ara da hata verip kilitleniyor. Sierra yı yüklemekle büyük hata yaptım, dandikten bir Siri kullanacağım diye göz göre göre yavaşlattılar bilgisayarı.  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

SSD nin performansı baya arttırdığı konusunda bende hemfikirim sizle. Tarsusta çalıştığım bir teknik servise PC geldi. Format atılacak. Baktım uçuyor bilgisayar. Şaşırdım sonradan baktım SSD var üstünde. Performansı baya arttırıyor. Fiyat bakımından bu kadar artması şaşırttı beni.

Hayırlı satışlar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1151 Toplam Mesaj: 7
satılık macbook pro macbook pro satılık