folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder (Satılık) ONVO OV-110 800 W Elektrikli Scooter Siyah

(Satılık) ONVO OV-110 800 W Elektrikli Scooter Siyah

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. Dün eşime mediamarkt'tan bu scooteri aldım. Akşam eşim denedi ancak üstünde duramıyor ne yazık ki süremedi. İki teker galiba ona göre değil. 
    Paket açıldığı ve 1 km yol gidildiği için de medimarkt iade almıyor. Ürün linkini aşağıya bırakıyorum. Tahribat özel fiyatı 12.500 TL. İzmir içi elden teslim. Muğla, Aydın, Manisa için ise haftaiçi iş için gittiğimde teslim yapabilirim. Diğer şekilde alıcı ödemeli kargo olacak. Keyifli forumlar 

ONVO OV-110 800 W Elektrikli Scooter Siyah

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_onvo-ov-110-800-w-elektrikli-scooter-siyah-1222536.html?gclid=CjwKCAjwkLCkBhA9EiwAka9QRju7n0zg5VpjNFUSJOUrzgOmcRS6okSuXBLSGSoLf9Ak3VeqR-eVMxoCe3IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Çok zarar edersin hanımı boşa bence daha karlı :)

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Hocalar merhaba. Dün eşime mediamarkt'tan bu scooteri aldım. Akşam eşim denedi ancak üstünde duramıyor ne yazık ki süremedi. İki teker galiba ona göre değil. 
    Paket açıldığı ve 1 km yol gidildiği için de medimarkt iade almıyor. Ürün linkini aşağıya bırakıyorum. Tahribat özel fiyatı 12.500 TL. İzmir içi elden teslim. Muğla, Aydın, Manisa için ise haftaiçi iş için gittiğimde teslim yapabilirim. Diğer şekilde alıcı ödemeli kargo olacak. Keyifli forumlar 

ONVO OV-110 800 W Elektrikli Scooter Siyah

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_onvo-ov-110-800-w-elektrikli-scooter-siyah-1222536.html?gclid=CjwKCAjwkLCkBhA9EiwAka9QRju7n0zg5VpjNFUSJOUrzgOmcRS6okSuXBLSGSoLf9Ak3VeqR-eVMxoCe3IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

tekrar deneyin 2-3 denemeden  sonra sürebiliyor

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Çok zarar edersin hanımı boşa bence daha karlı :)

Haha :) Yapacak bi şey yok hocam çıktık bir yola bir defa. 

@turkstar hocam yok korktu bi kere. İnadı inat mecbur satacağız. Bakalım buradan çıkmazsa az bekleyip piyasa artınca satayım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Mediamarkt pişmanlıktır. Satış sonrası muhatap yok. Hakem heyeti 6 aydır devam. Cihazda sorun çıkarsa çok ilgisizler. 

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Son kez up olsun 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Mediamarkt pişmanlıktır. Satış sonrası muhatap yok. Hakem heyeti 6 aydır devam. Cihazda sorun çıkarsa çok ilgisizler. 

katılmakla beraber

şubat ayında laptop aldım nisanda garantiye gönderdim anakartı arızalıydı cızırtı sesi falan çıkartıyordu 3. garanti kontrolünden sonra distribütör firmaya gönderdiler

20 iş günü sonunda bozuk olduğuna karar verip para iadesi cıkarttılar bende dolar kurunun aynı olmadığını belirttim ve ürün muadili konusunda ısrarcı davrandım

1 aydır hala bekliyorum ses soluk yok bakalım ne olacak

Toplam Hit: 831 Toplam Mesaj: 7
i̇ki tekerli araç