folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satilik Sifir Ayarinda IP Telefon Yealink T20/P

Satilik Sifir Ayarinda IP Telefon Yealink T20/P

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Eski eşyaları karıştırırken IP telefon buldum ve işime yaramadığı için satmak istiyorum.

Markası: Yealink T20/P
    Sıfır ayarında sadece birkaç kez kullanıldı. Bir tek adaptörü eksik. Diğer parçaları tam, kutusunda eski garanti belgesi, Türkçe kullanma kılavuzu ile beraber verilecektir.
    Almayı düşünen olursa fotoğrafları PM yoluyla gönderebilirim.

Fiyatı ve özellikleri için bkz: https://www.voipmagaza.com/yealink-s...p-urun229.html

Uygun fiyat tekliflerine açığım.

Allah Türktür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

50-70 arasi verebilirim adaptor olmadigi icin.. teklifim bu. ihtiyacim yk ama lazim olur dursun diye alabilirim.. ihtiyaci olan arttirsin...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ip telefon voip isinden anliyorsaniz bir anlativerin istedigim no dan arama yada sms nasil yapiliyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Ip telefon voip isinden anliyorsaniz bir anlativerin istedigim no dan arama yada sms nasil yapiliyor

yeni değişen kanunlar vs var. onları bir kenara bırakırsan istediğin mesaj başlığını belrliyorsun, numarayı alıyorsun. ayarlamalar vs otomatik yapılabiliyor.  netgsm'den istediğin paketleri alabilirsin.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

modelin sonunda P varsa POE destekliyordur , poe switch varsa adaptore ihtiyacınız yok

@sunyy2003 hacim senin dediklerin telefonla alakalı bir durum değil. voip firmasından çozersin o olayı. telefon sadece aracı olur.

yolbulucu tarafından 16/Oca/19 23:05 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

modelin sonunda P varsa POE destekliyordur , poe switch varsa adaptore ihtiyacınız yok

@sunyy2003 hacim senin dediklerin telefonla alakalı bir durum değil. voip firmasından çozersin o olayı. telefon sadece aracı olur.

@yolbulucu zamaninda cok arastirdim ama ne yerli ne yabancilar bu sekilde bir hizmeti saglamadilar 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 6
yealink ip telefon