Satılık Sigma 82Mm Wide Filtre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

sigma 82mm wide c-pl dg wide multi coated filtre
    Hiç Kullanılmadı,sadece kutuyu açıp baktım. geçen pazar media mark tan alındı . ( Daha doğrusu hediye edildi )
    200TL diyorum yada nikon uyumlu lens ile takasta olur .  
    İşime yaramadığından Dolayı Satıyorum . 
    (edit)bilmeyen arkadaşlar için kısa bir bilgi ;

"Yeni dairesel polarize (PL) filtreler çok katmanlı yapısı ile dijital fotoğraf makinelerinin ortak problemi olan patlama ve yansımaların önlenmesine karşılık çok faydalıdır. Siyah çerçevesi gereksiz dahili yasımaları engeller. Dairesel Polarize (CP) filtreler cam ve sudan gelen yansımaları ortadan kaldırırken mavi gökyüzünün yoğunluğunu daha da derinleştirir. 86mm, 95mm ve 105mm dışındaki tüm CP filtrelerin ultra ince metal çerçevesi geniş açı lensler ile kullanıldıklarında kenarlarda kararmaya (vinyet) neden olmaz. Sigma EX DG filtrelerin her biri lens ön kapağını kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. "

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Up, vede Kodak Z1012IS Kompak makinemide satıyorum 350TL , örnek fotograflar için fotokritiğe bakabilirsiniz. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

up , hocalar paraya ihtiyacım var yokmu alıcak olan bir tanıdığınız falan :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Up kanka :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Acil ve Sonkez Up "AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6G ED VR Nikkor" lens almak için satıyorum =/

Toplam Hit: 1187 Toplam Mesaj: 5