Satılık Sony Vaio Notebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

1 yıldır kullandığım, her özelliğinden memnun olduğum bilgisayarımı satıyorum. Macbook almak istediğim için satacağım. Elinde macbook olan varsa takas konuşabiliriz.

Sony Vaio sve1113 m1eb.. ürünün teknik özellikleri burada yazıyor .

http://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-specs/SVE1113M1E/list

Ürün bildğim kadarıyla stoklarda yok ama fikir vermesi ve fotoğraf vs için şuradan da bakabilirsiniz.

http://www.incehesap.com/sony-sve1113m1eb-notebook-fiyati-22345/

Bilgisayara ayrıca 4 gb ram ve 128 gb ssd takılmıştır.

Yani toplam 8gb ram ve 128 gb ssd bulunuyor. 12 ay garantisi vardır. Gold bilgisayardan alınmıştır. Kutusu faturası vs herşeyi duruyor. Not düşmekte fayda var, bilgisayar boyutu 11.6 inç. Ağırlığı 1.5 kg

Ancak netbooklar ile karıştırmayın. Çünkü içerisinde çift çekirdekli yeni teknoloji amd apu işlemci var. Dahili grafik kartı amd radeon hd 7340.

Bu sayede boyundan büyük işler yapabiliyor. Örneğin call of duty modern warfare 3 oynayabiliyorum. Veya world at war. Benim denediklerim bunlar. Tabi çok iyi grafik falan beklememek lazım ama bu oyunları açabilecek grafik performansı var.

Şarjı oldukça iyi, ilk aldığımda 5 saat gidiyordu. Şimdi yaklaşık 3 saat civarı ömrü var. Orjinal windows 8 64 bit lisanslıdır. Windows 8.1 güncellemesi yapılmıştır ve sony tarafından gerekli yazılım desteği sağlanmıştır.

Ssd sayesinde açılış hızı ve program yükleme süresi mükemmel. Piyasada bu özelliklere yakın ultrabooklara 1500 veya daha fazla para vermektense bu ürünü tavsiye ederim. Oldukça hafif, hızlı ve boyutuna göre güçlü bir bilgisayardır.

Ram yüksek olması sayesinde vmware ile sanal sistemde mac osx ve windows 7 ile beraber çalıştırdığım olmuştur. Çift işletim sistemi aynı anda açılmasına rağmen iyi çalışmıştır.

Isınma problemi yoktur. Gerekli durumlarda fan biraz hızlı çalışarak gerekli soğutmayı sağlıyor. Zaten o kadar oyunla falan ısınıp kapanmadıysa daha da sorun olacağını zannetmiyorum.

hdmi çıkışı , bir adet usb 3.0 ve iki adet usb 2.0 portu var. Ayrıca kart okuyucusu vardır. Kozmetik olarak vuruğu eziği falan yok. Hiç düşürülmedi. Zaten bilgisayarlarım konusunda oldukça hassas davranırım, özel bez ve sprey dışında ekranını bile temizlemedim.

Garantili,sorunsuz bir cihaz olduğu için ve gerekli yükseltmeler yapıldığı için 800 tl istiyorum.

İsteyen arkadaşlarla görüşürüz, istenirse 10 saat bile test edebilirsiniz. Cihazıma kefilim. Taşınabilir hafif bilgisayar isteyenler için idealdir.

Daha önceden burada alışveriş yaptığım arkadaşlar oldu. Hiç bir problem yaşanmadı. takas sadece macbook düşünüyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

baltamı dersin ne dersin bilemem bunun pembe renginin 4 gb ram olanı ( ssd yok ) 1 ay önce 300 tl ye aldım...

swordfish tarafından 06/Ağu/14 21:28 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

baltamı dersin ne dersin bilemem bunun pembe renginin 4 gb ram olanı ( ssd yok ) 1 ay önce 300 tl ye aldım...

yok balta demem hocam, senin goruşlerin önemli bu konuda :) sen ticaretini yaptığın için normal tabi ucuza denk getirmek falan, ama 8 gb ram ve ssd bulunan, ayrıca garantili sorunsuz bir makinaya ayıp olur sanırım bu fiyatlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    akustikelektrik bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

yok balta demem hocam, senin goruşlerin önemli bu konuda :) sen ticaretini yaptığın için normal tabi ucuza denk getirmek falan, ama 8 gb ram ve ssd bulunan, ayrıca garantili sorunsuz bir makinaya ayıp olur sanırım bu fiyatlar.

tabi benim dediğim makinada ssd yok ram 4 gb bide şimdi biz bilgisayarcı oldugumuz için baya ölü fiyattan alıyrouz :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

tabi benim dediğim makinada ssd yok ram 4 gb bide şimdi biz bilgisayarcı oldugumuz için baya ölü fiyattan alıyrouz :)

Adam king ... Adam OhijinaL Ölücü :D

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

:D aslında ölü fiyattan bir macbook air ayarlasan çok makbule geçer,yada biryerde uygun falan görürsen pm atabilirsin bana :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

ufakta olsa pazarlık edebiliriz. Küçük ve performanslı çalışan bilgisayar isteyenler için idealdir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

son kez up olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Hacı elindeki süper bi ürün. O fiyat az bile. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

Hacı elindeki süper bi ürün. O fiyat az bile. 

eyvallah :) fiyat az değil aslında ama daha yüksek paralara 24 gb ssd li ultrabooklar falan almaktansa bu daha mantıklı geliyor bana.

Boyut,ağırlık, performans avantajı ve 1 yıl garantili olması oldukça iyi.

Toplam Hit: 1204 Toplam Mesaj: 10