folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder (Satilik) Telefon Aksesuarı Uygun Fiyat

(Satilik) Telefon Aksesuarı Uygun Fiyat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

S.a muridler. Elimde telefon aksesuari var daha once bu isi yapiyodum simdi birakinca birileri faydalansin istedim 

hasircilardan alinmis oradan aldigim fiyattan daha uyguna vericem 

6adet flip cover kilif- alis 3 dolar 6.5 tl

13 adet cuzdan kilif (s3, s4, s5, note2, note3, ip5, ip4, gmd) ais 2.5. Dolar 5.80 tl

60adet cesitli silikon kilif (s3, s4, s5, note2, note3, note4, ip5, ip4, gmd,)0.50 cent 1.10 tl

45 adet hard case silinmez cizilmez baski taraftar+hobi (s3, s4, s5, note seri, iphone5-4)alis 3.5 tl

23adet 0.2 mm ince silikon (s3, s4, note3, gmd, iphone4-5) alis 1.75 tl 

kirilmaz ekran koruyucu 3 adet (note2x2 s3) alisi 10 tl 

16 adet samsun iphone sarj basligi alis 1.20 dolar 2.50 tl

8 adet s3 s4 kablo alis 1.90 tl

2 adet note 3 kablo alis 2.5 tl

5 adet orjinale en yakin samsung sarj basligi alişi 20 tl dir 

3 adet arac sarji alis 0.80 cent 170.tl

3 adet birlesik sarj (samsung) 4 tl 

mallar bunlar beyler isteyen kartal metrodan gelip alir 

aliş fiyati 510 lira olarak hesapladim 

Yari fiyatina vericem...

Toptan satiliktir..... fotolar ikinci postta... @samaccc muride emeginden dolayi tesekkurler..

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

samaccc tarafından 30/Kas/14 17:00 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Up

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnLayamazsiniz
    AnLayamazsiniz's avatar
    Banlanmış Üye
    Dişi

Fiyatlar uygun da toptan 51o tl edecek kadar malzeme yok hocam orada. sen o kadar para vermiş olabilirsin ama bende DSC makinası var baskı yapiyorum gunluk 3 bin kapak üzerinde. artık renkli silikonlara döndü millet. iphone 6 su an revansta olan ürünler. 

hayırlı satıslar . 

Anlayamazsınız ve Beni en çok çeken şey motorun yaptığı dalga köpürtmesi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnLayamazsiniz bunu yazdı

Fiyatlar uygun da toptan 51o tl edecek kadar malzeme yok hocam orada. sen o kadar para vermiş olabilirsin ama bende DSC makinası var baskı yapiyorum gunluk 3 bin kapak üzerinde. artık renkli silikonlara döndü millet. iphone 6 su an revansta olan ürünler. 

hayırlı satıslar . 

Hocam orada adet ve fiyatlar yaziyo toplasan 510 lira ettigini gorursun ayrica ben 250 tl ye verecem hepsini 196 parca var nerden baksan tanesi 1.20 ye bile gelmiyo 

Toplam Hit: 1257 Toplam Mesaj: 5