Satilik Telefon, İpod

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-redmi-note-pro-6-32-gb-hafiza-3-gb-ram-770895931/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-j7-prime-16-gb-siyah-770895558/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-ipod-touch-6-nesil-32-gb-770894389/detay/

hepsini 1500e birakirim. ankara ici olursa daha iyi olur elden alisveris yapariz. kargo sikinti.

xiaomi kasiyor bence biraz 3gb ram az geliyor tahminimce.

samsungu bayadir kullanmiyorum ama arkadasa yedek tel olarak vermistim begenmisti.

ipodda sikinti yok bir tek sarji eskisi gibi degil ama aktif kullanmadigim icin bilmiyorum detayli.

hepsini satip yeni telefon almayi planliyorum. tek tek alirsaniz da:

xiaomi: 600 tl

samsung: 500 tl

ipod: 500 tl

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin kasma yapmaması gerek. Arkaplanda açık bir uygulamadandır. Kamera camına gelecek olursak cihazın içini açmadan sıcak hava ile kırık camı ayırıp yenisini yapıştırmak 5 dakika. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Xiaomi'nin kasma yapmaması gerek. Arkaplanda açık bir uygulamadandır. Kamera camına gelecek olursak cihazın içini açmadan sıcak hava ile kırık camı ayırıp yenisini yapıştırmak 5 dakika. 

hocam 50 tane rom orjinal stock rom hepsini denedim kasiyor ya. sinir ediyor beni. kasiyor dedigim tarayicyidan whatsapa gecicem mesela min 2sn suruyor. whatsaptan tarayiciya donunce de ayni sekilde. cogu zaman da sayfayi yeniden yukluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

up up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

Samsung telefonu arkadaşıma aldık çok temiz ve güvenilir bşr alışveriş oldu tekrar teşekkürler hocam 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
Toplam Hit: 1301 Toplam Mesaj: 5
samsung ipod