folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Wireless Adaptör Awus036h

Satılık Wireless Adaptör Awus036h

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-for-AWUS036H-LUXURY-ALFA-Network-Wifi-Realtek-8187L-Long-Range-USB-Wireless-Adapter-with/1734232144.html

yukardaki ürünü full kutu içeriği ile birlikte 80TL + kargo olmak üzere satıyorum

BlackApple tarafından 21/Şub/17 23:00 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Erkek

Minik bi up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Kullanmışlığım vardır. Wifi penetrasyon testi yapmak için birebir. Chipseti BT uyumlu bir kaç adaptörden biridir. Fiyatta uygun. Hayırlı satışlar.

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Güzel alet ve fiyat, iyi satışlar.

Bende de NHA modeli var. İkisi arasında bilgi edinmek isteyenler için kısaca yazayım bende.

NHA modelinde görseldeki gibi büyük 8 db lik anten yok. 5 db lik küçük anten var. Dolayısıyla daha kısa mesafede çekim yapıyor.

H modeli yani senin sattığın daha uzak mesafeden kablosuz ağ çekimi sağlıyor. NHA modeli de daha stabil bağlantı sağlıyor.

H modelinde realtek chipset varken NHA modelinde atheros chipset var.

H modeli b/g bantlarına destek veriyor, NHA modeli b/g/n bantlarına destek veriyor dolayısıyla NHA modeli daha hızlı bağlantı sağlar.

Kısacası;

Penetrasyon yapacaksanız veya uzak mesafeden bağlantı çekecekseniz H modeli,  yok benim kısa mesafede (wireless card yetersizse) zaten şifrem var ben sadece stabil bağlantı istiyorum diyorsanız NHa modelini alın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    yunusemre bunu yazdı

Kullanmışlığım vardır. Wifi penetrasyon testi yapmak için birebir. Chipseti BT uyumlu bir kaç adaptörden biridir. Fiyatta uygun. Hayırlı satışlar.

Aslında Kali için çok uyumlu bir chipseti yok Awus036h'ın realtek chipsetler özellikle 8187 çok sıkıntılı bir chipset.Diğer chipsetli alfalar daha iyi kalıyor yanında Atherosdu sanırım diğerleri Ralink de olabilir.

@blackapple amacım baltalamak değil awus036h da güzeldir kullandım baya bi süre 1000mw sürü mü yoksa 500mw mi ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

Aslında Kali için çok uyumlu bir chipseti yok Awus036h'ın realtek chipsetler özellikle 8187 çok sıkıntılı bir chipset.Diğer chipsetli alfalar daha iyi kalıyor yanında Atherosdu sanırım diğerleri Ralink de olabilir.

@blackapple amacım baltalamak değil awus036h da güzeldir kullandım baya bi süre 1000mw sürü mü yoksa 500mw mi ? 

Aslında aklıma takılan birşey var. Linkteki ürün de 036h ama chipset i realtek değil, ralink.

Luxury şeklinde ayrı bir ürün mü bu yoksa ürün açıklaması mı yanlış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Erkek

bu ürünü alan illa sızma testi yapacak diye bir şey yok, çekim alanı gayet geniş normal kullanım için uygundur.

windows ve unix türevlerinde çalışır. ralink chipseti vardır.

unix türevi distrolarda mitm sorunsuz şekilde yaptım, deauthentication paketleri göndererk clientları ağdan düşürme vs olsun sorunsuz çalıştı. sadece wps de biraz zorladı

BlackApple tarafından 26/Şub/17 12:05 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

extra anteni duruyormu birazdaha uygun dersen almayı düşünüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı

bu ürünü alan illa sızma testi yapacak diye bir şey yok, çekim alanı gayet geniş normal kullanım için uygundur.

windows ve unix türevlerinde çalışır. ralink chipseti vardır.

unix türevi distrolarda mitm sorunsuz şekilde yaptım, deauthentication paketleri göndererk clientları ağdan düşürme vs olsun sorunsuz çalıştı. sadece wps de biraz zorladı

büyük antenide duruyorsa ben talibim. 

Comeback...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Erkek

ürün full kutu linkte ne görüyorsanız hepsi var

Toplam Hit: 1514 Toplam Mesaj: 10
wireless adaptör