Sayısal Loto Random

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sayısal loto makineleri random oynandığı zaman ( diğer adıyla makineye oynattığımız zaman ) random numaralar ana serverdan mı alıyor yoksa bu cihazların randoma bir etkisi var mı? Bir başka deyişle x makinadan random oynamakla y makinadan random oynamak arasında veya istanbuldan oynamakla ankaradan oynamak arasında fark var mı?

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Guzel soru cevabi merak ettim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Eğer bu sayılar merkezden geliyorsa, bir kara liste oluşturup farklı sayıların gelmesini sağlamak mümkün mü? 

Daha doğrusu random oynayıp da büyük ikramiye kazanabilen var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

2 hafta önce şans topunda cıkan sayilar 19,21,22,23,24 + 8    Hileye bak mk

Enquinx35 tarafından 15/Tem/18 15:18 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bence makine kendisi random olarak üretiyor. Makineler random değer üretebilir mi konusu yazılımcılar arasında zaman zaman tartışılıyor. İlla bir sabit veya değişkene dayanarak seçim yaptırıldığını düşünüyorum ben. 

Kara liste olayına gelince makine kendisi random oynasa dahi ana merkez oynanan kolon sayısı ve kolonları gorüyordur. 

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  çıkma olasılığı ile en son çıkan 1 - 5 - 13 - 20 - 25 - 39 çıkma olasılığı aynı. Büyük sayılar teoremi gibi şeylerde birebir uymuyor. Hile yapılıyor mudur o konuda bir fikrim yok doğrusu. 

Mesela benim hiçbir tanıdığım veya tanıdığımın tanıdığına şans oyunlarında büyük ikramiye çıkmadı. Kendi tanıdığı veya bunun oyle torpili vs yok ama tuttu dediğiniz biri varsa yazarsanız en azından biraz güven oluşabilir belki.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

son oynananın birer rakam fazlasını oynuyor diye biliyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

Hocam ben u konuyu baya araştırdım yaklaşık olarak 2 yıldır oynuyorum. 200 bin tl kadar paraya ihtiyacım oldugu için mecburan bu tarz oyunlardan bulmam lazım parayı. Size formülü sölicem isteyen dediğim gibi oynar eğer ki dediğim tarzda oynarsanız ve tutturursanız 200 bin verirseniz hayatım düzene girer.

Gelelim soruya cevap makina kesinlikle oynanmamıs tarzda sayılar belirler çünkü makinananin ilk hedifi o hafta ikramiyeyi dağıtmak fakat bu işte birlerinin parmağı varsa bilemem. 6 topu 4-5 gr ağır yapın o toplar düşer

gelelim benim formüle ilk önce kendi belirledniz kupon varsa onu oynayın yok dyorsanız en güzeli sayısalı baz alırsak 13 milyonda bi tutma olasılığı var günlerden cuma diyelim 9 milyon farklı kupon oynanmış gidip makinaya 3 kolon atırdınız çıkacak sayılar o saate kadar oynanmamıslardan cıkacaksa ki buyuk olasılıkla ole olur genellikle 2 hafta da bi devir eder sizin olasılıgınız 13 milyonda bir değil de 4 milyonda 1 oluyor tabi bu düşük bi olasılık ama kendi belirlediniz rakamlar 13 milyonda bir olasılıktansa bun olasılık kat kat daha iyi bi olasılık  demem şu ki hangi oyunu oynucaksanız çekiliş olacağı o gun  gidip yanınızdaki bozuk paralarla oynarsanız her kolon diğerlerinden daha fazla kazanma olasılığınızı artıracak ( benim 200 bini unutmayın bol sanslar cidden ihtiyacım var )

sorusu olan varsa acıklayabilirim kaba taslak acıkladım

elnino tarafından 15/Tem/18 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Kara liste olduğunu sanmıyorum aynı hafta birden fazla bilen de çıkıyor. Bazen 7-8 kişiye paylaştırıldığı oluyor. 

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Soyle bisey vardi

https://odatv.com/loto-cekilisinde-skandal-0108151200_m.html

Ayrica ulkemizde belli bolgelere surekli ikramiye ciktigiyla ilgili bi haber vardi bakmadim simdi ama ulkenin durumu malum, hile olabilir diye dusunuyorum ama ufak da olsa bi koku cikardi bu zamana kadar,  kayda deger bisey yok ortada maalesef

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

umutlarınızı yok etmek istemem ama sayısal loto 10numara vb kumar sistemlerinin hepsi hilelidir! o gördüğünüz toplar bastan ayarlanır. bunu feto zamanı cok yaptılar paraları cukka yaptılar. fetodan sonra bilmiyorum belkide düzeltmişlerdir ama emin olun rte calısmayana bu devirde para kaptırmaz :)

Toplam Hit: 1407 Toplam Mesaj: 10
sayısal loto makineleri