Scroll Bar Sabitleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

google chrome kullanıcısıyım ve tarayıcımın scroll barını sabitlemek istiyorum böyle bir şey mümkünmü?

İstediğim şey tam olarak scroll barı bir noktaya getiricem ve tekrar kımılmamasını sağlıycam. bunu neden istediğime gelince belkilen dikkat edenler olmuştur bir makro programı arıyordum ve sonunda hallettim fakat tarayıcım arada scroll barı istem dışı hareket ettiriyor nedeni ni çözemediğim bir şekilde ve macrom düzgün çalışmıyor bu yüzden böyle bir şeye ihtiyacım var. 

İlgi ve alakanıza teşekkürler.

Keep Going !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

javascript scrollTo() fonksiyonu var belki işine yarayabilir?

window.scrollTo( xValue, yValue) ;

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

şuanda bu söylediklerin benim için hiç bir şey ifade etmiyor desem :) fransız gibi baktım sadece :)

Keep Going !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    GebesH bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

google chrome kullanıcısıyım ve tarayıcımın scroll barını sabitlemek istiyorum böyle bir şey mümkünmü?

İstediğim şey tam olarak scroll barı bir noktaya getiricem ve tekrar kımılmamasını sağlıycam. bunu neden istediğime gelince belkilen dikkat edenler olmuştur bir makro programı arıyordum ve sonunda hallettim fakat tarayıcım arada scroll barı istem dışı hareket ettiriyor nedeni ni çözemediğim bir şekilde ve macrom düzgün çalışmıyor bu yüzden böyle bir şeye ihtiyacım var. 

İlgi ve alakanıza teşekkürler.

hocam istem dışı hareketler mouseden dolayı kaynaklanıyor olabilir mousenı kontrol et 

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
Toplam Hit: 1146 Toplam Mesaj: 4