Securecrt + Securefx M1 Mac

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar Secure CRT'nin ve FX'in ilaçlı serialli crackli vs versionu m serisi apple cihazlar için elinde olup ta paylaşmak isteyen murid ve müridlere ağır hayır dua edilecektir.

9.X ve üzeri versionlari bu ortamda calismaktadır. 8.5.4 versionu mevut intel cpu lu makinemde kullanmaktayim ama m'de sorun cikartmakta

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

https://downloadly.net/2020/10/1750/03/vandyke-securecrt-securefx/23/?#/1750-vandyke-152351021816.html mevcutta bunu kullanıyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Crack aramak zor geldi app'e biraz bakayim dedim. AppCleaner ile silmeye çalıştığımda plist file'ini buldum onun içinde ki configlere baktiğimda ise lisans dosyasinin url sini buldum.

/Users/rakkoc/Library/Application Support/VanDyke/SecureCRT klasorunun altinda SecureCRT_SecureFx_eval.lic diye bir dosya var. Silince 30 günlük sayaç baştan başlıyor. Dosyanin içinde issue ve exp date leri değiştirsek de işe yaramadı ama birakirsak kendisi yeniden yaratip doğru tarihden aliyor.

https://disk.yandex.com.tr/i/xOIpQgWvpBQ_aA

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

yazdıklarına cevap olarak= "bende senin :D " diyorum yeter heralde (: işin şakası bi yana bu dediklerin hangi ortam için? anladığım kadarıyla telefon güvenliğiyle alakalı şeyler.

sana herhangi biri sıradan yazılım işleriyle uğraşan biri olaraktan tamamen kendi fikrim; apple cihazlar dediğin cihazlar sanırsam açık kaynak kodlu değildi sırf bu yüzden bile uzak dururum (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 833 Toplam Mesaj: 4
securecrt terminal ssh