folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin

Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeveloperTR
    DeveloperTR's avatar
    Erkek

Bu yazıyı okuyabiliyorsan,eğer güne günaydınla başlayabildiysen sana bir sorum olacak bir sonraki evlat,abi,kardeş,nişanlı,eş yada baba için akıtılacak gözyaşlarının sana ait olmayacağının garantisini kimden alacaksın.
    Birileri ahkam keserken bu devlet bu millet için, hayata doyamamış,hayallerini son satırlarında bırakan delikanlılarımızı birer birer feda ediyoruz bu vatan için.
    Dün İzmir’in Bayındır ilçesinde bir şehidimizin cenaze törenine katıldık .Sözler sitem doluydu “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” kaçıncı ölmeyecek şehidimizin toprağa verilişiydi bu,daha kaç şehidimiz vatan bölünmesin diye ölecekti.Aynı gecenin sabahında 7 çınar ağacımız devrildi,gölgesinde insanların serinlediği gelecekle ilgili planları olan,ardında “Vatan Sağolsun”diyebilecek kadar buyuk aileler bırakan çınarlarımız devrildi…
    İçinizden sayabildiğiniz kadar sayın rakamları yakalamak için çok çalışmanız gerekecek.Anaların-Babaların en az 7000 gün boyunca üzerine titrediği kınalı kuzuların otuz bininden fazlası feda edildi bu memleket için “Vatan Sağolsun”
    Sağolacaksa bu vatan bende hazırım bu canı vermeye,benim,senin onun kınalı kuzusu yedibin gün sonra davulla zurnayla gönderildiği yerden zalim bir tabut içinde dönmeyecekse varsın bide bizim canımız feda olsun bu vatana.
    Dün cenazede gördüğüm ananın gözyaşını,elimizle başımıza getirdiğimiz bir devlet buyugunun gözlerinde hiç görmedim.Ben hiç duymadım askerlik yatma yeri değildir diyenlerin yakınlarının omuz omuza çatıştığını.Ateş düştüğü yerleri yaktı bi kez daha…
    Biz bu memlekette Avrupa kapılarında sürünelim diyemi feda edildi bunca canlar,nerde elimizden alınan bağımsızlığımız.Yitirdiğimiz değerli kim ne zaman kaale almaya başlayacak,bu terör belasınının önem sırası ne zaman avrupa birliğinden öne alınacak,sesimizi duymaları tüyü bitmemiş yetimlerin sayısının daha ne kadar artmasıyla gerçekleşek.
    Dün benim canım yandı yarın senin diğer gün bi başkasının vatan için öleceksek hepimiz ölelim ne oldugu belirsiz politikalarla bu milleti birbirine daha fazla kırdırmadan ne yapacaksak bir an evvel yapalım,birileri gemilerinde birileri yazlığında tatil yaparken diyetini ödeyecek birileri nasıl olsa bulunur diyemesinler artık.Biz Türk oğlu Türk’üz bu dünde böyleydi bugun de böyle hep de böyle olacak Tarifsiz acıları alışmış gerektiğinde tek yürek olmayı bilen bir Atatürk’ün torunlarıyız.
    Ya bu memlekette adam gibi işler yapacak birileri bizi yönetsin,savaşsa savaşalım ölümse ölelim,yada verdiğimiz bu canların kemiklerini daha fazla sızlatmadan saflarını belirtsinler bizde dostumuzu düşmanımı görelim.
    Şehit düşen kardeşlerimize Allahtan rahmet,ailelerine de sabır diliyorum...

[img]http://i9.tinypic.com/2qj9fgz.jpg[/img]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

ve vatan sağolsun

ancak yazılanların tamamına katıldığımı söyleyemeyeceğim.

yılmaz erdoğan ititnin yazdığı şiir gibi gizli bölücülük söz konusu 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Kardeşim çok hakılısın artık birşeyleryapılmalı o askerlerin şehadet haberleri beni ağlatıyor keşke ben oleydim diyorum.Amma inşallah bu durumlar kısa bir sürede bitecek inşallah umudum temennim budur Allah anababalar sabır versin ben televizyonun başında nasıl üzülüyorum anaları babaları nasılüzülüyordur kimbilir Allah bol bol sabır versin.

Ayrıca  biliyoruz ki Cumhuriyet mitinginde boy gösteren e akbayram denen herif apo destekli bir konserde geçenlerde tarikatımıza bağlı bir kardeşimiz tarafından yayınladı.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

allah Rahmet Eylesın Tüm Şehitlerimizi

ASkerlerımızde Allaha emanet olsunlar (YETEEEEEEER BE YETERRRR NEREYE KADAR DAHA KAC SEHIT OLACAK )

ARtık yapılması gerekn yapılsın yeter bu kadar  sehıtımız 

....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadir04
    kadir04's avatar
    Erkek

TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYOM

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ AİLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    şırnakta halaoğlumu düşünüyorum her an şehit haberi gelebilir moral sıfır

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeveloperTR
    DeveloperTR's avatar
    Erkek
    artık o amerikanın maşası olan kürtlerden iğreniyorum.

[img]http://i9.tinypic.com/2qj9fgz.jpg[/img]
Toplam Hit: 1198 Toplam Mesaj: 7