folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Selam Dünyalı Ben Türk"Üm [E-Kitap]

Selam Dünyalı Ben Türk"Üm [E-Kitap]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

alt

5 Mb | PDF | Vedat Özdemiroğlu

Yürüyüş yaparken zıplayıp tabelalara vuranların, evde gömlek, kravat ve süveterini çıkarmayıp sadece altına pijama giyenlerin, gazetedeki insan fotoğraflarına türlü çeşitli bıyık çizenlerin hikayesi...

"Kopya kişinin kıldığı namaz geçerli midir? diye soranların, uzaylı görünce taş atanların, işkembe -kokoreç yasaklanır diye AB'den soğuyanların, yeni dökülmüş betona imza atanların hikayesi...

Haftasonu ödevini pazar akşamına sıkıştıranların, bi arkadaşa bakıp çıkanların, duvarlarına geyikli halılar asanların, cep mesajında destan düzenlerin hikayesi...

Adeleti mafya tezgahlarında arayanların, Susurluk'tan sadece ayran çağrışımı çıkaranların, mermi manyağı yapanların/yapılanların, her şeye ülkücü ad bulanların hikayesi...

Otobüste cam kenarlarına oturan, akşam üstü hüzne dalan, Aziz Nesin'e rakı kadehiyle rahmet okuyanların hikayesi...

Her şeye ama her şeye alaturka bir tını verenlerin hikayesi...

Tebessümden öte bir şey var bu kitapta... Belki muzip bir kahkaha, belki de derin bir çekme...

Hal-i pür melalimiz işte...

Download: http://rapidshare.com/files/247772207/SelamDunyaliBenTurkum.rar.html

Biz atatürk gençleriyiz marşınıda dosyaya koydum. Upload etmişken.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Milli eziklik mizahının baştacı eserlerinden biri. Kitabın yazarı şimdilerde Uykusuz dergisinde orta sayfayı kocaman bir köşeyle işgal etmekte...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal_Trag3dy
    Fatal_Trag3dy's avatar
    Dişi

müziksiz hayat bir hatadır! (nietzsche)

hatasız kul olmaz! (gencebay)

gibi iki alıntı ile başlayan kitap...

ben bu kitabı satır aralarını okumayı bilen,irdeleyici insanlara öneririm...

yoksa 10 sayfadan sonra bırakırsınız...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniphacker
    sniphacker's avatar
    Erkek

---

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    sniphacker bunu yazdı:
    -----------------------------

1. Hahaha olm bu sadece Türkiyede olur..

2. Bunu yapsa yapsa Türkler yapar.ehuehu

3. Yav hacı yav yoq boyle bi$hey.. oha falan oldum, işte baq Tuurqler... haha ha fotoya bak.

Zihniyetini kınıyorum! O fotoğraflardan,olaylardan çok daha gerizekalıcası hatta daniskası bütün ülkelerde yaşanıyor. Ve yaşanması da gayet doğal,normal bir şey. Herkesten IQ 160 bekleyemezsiniz,toplumun bir kısmıda düşük zekalı bu gayet normal. Ama normal olmayan bunları sadece bizim ülkede yaşanıyor gibi, yada dünyada da yaşanıyorsa da sadece Türkler yapar anlayışını taşıyanların aslında kendilerinde olan otistik hareketlerin, yalaka simsarlıklarının farkında olmamasıdır!

Katılıyorum. Milli eziklik işte. Bu insanlar yabancıya benzemekle falan da övünürler. Kendi milletine bok atıp kendisinin ne kadar süper(!) olduğunu göstermeye çalışan ciguliler bunlar.

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    sniphacker bunu yazdı:

1. Hahaha olm bu sadece Türkiyede olur..

2. Bunu yapsa yapsa Türkler yapar.ehuehu

3. Yav hacı yav yoq boyle bi$hey.. oha falan oldum, işte baq Tuurqler... haha ha fotoya bak.

Zihniyetini kınıyorum! O fotoğraflardan,olaylardan çok daha gerizekalıcası hatta daniskası bütün ülkelerde yaşanıyor. Ve yaşanması da gayet doğal,normal bir şey. Herkesten IQ 160 bekleyemezsiniz,toplumun bir kısmıda düşük zekalı bu gayet normal. Ama normal olmayan bunları sadece bizim ülkede yaşanıyor gibi, yada dünyada da yaşanıyorsa da sadece Türkler yapar anlayışını taşıyanların aslında kendilerinde olan otistik hareketlerin, yalaka simsarlıklarının farkında olmamasıdır!

Bence kokoreç için ab ye girmeye karşı olan adam haklıdır (:

Benim iq oranım 140 ın biraz üstünde ama ben olayı komik buluyorum. Eziklik farklı birşey bence.

Rakı içerken elemanın ruhuna fatiha okuması mizahı komik bişey. Ama eziklik değil. TAbii görüşüne saygı duyarım.

Toplam Hit: 2239 Toplam Mesaj: 6