folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Selam Ya Bu Ezıkler Her Yerde Karşıma Çıkıyorlar

Selam Ya Bu Ezıkler Her Yerde Karşıma Çıkıyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

selam kardeşlerım bu ezıkler her yerde karşıma çıkıyorlar yaw ben dıyorum bunlara bır saldırı daha yapalım yıne sıtelerını ellerınden alalım işte ezıktırler bır kere a.q rezıl oldunuz yınemı sıte açıyorsunuz

bır bakınj hele sıtelerıne www.zavzak.com olum oraya yazı yazmışsınız ağacımızı sokenın olum sız değil ormanınız gelsın sızı dozerlerle yıkarız a.q larımın şimdi tahrıbatın gozune gorunmöeyın dağılın lan savsak kopekleri

abilerım bu yazıyı sılmeyın sızden tek rıcam bu olacak saygılar ve ıyı geceler

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

zuahahah :D abü süpper olmuş :D Ağaçlarını sökmüştük. Yeniden dikmişler ağaç :)))) Yerlebir edeceklermiş :)))))))))))))))))))))))) Kaşınırlarsa yeniden kaşırız yeniden. Bir orman'a 1 kıvılcım yeter.

Zevk sonrası 1 sigara yeterde artar diye düşünüyorum. Havalanan top elbet yere düşer , tekmeyi yer. O tekmeyi atacak kim olur meçhul .

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

yaw nedıyorum işte a.q bır sıgara yeter abu lutfen o sıgara benım sıgaram olmasını çok ısterım zuhaaaa:d

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pitbullclubers
    pitbullclubers's avatar
    Erkek
    bunlar akıllanmaz hepsi büzük kafa en iyisi kökten sökeceksin ağacı onlar için tambir tahribat olur:)) bu site onların bogeymanı gibi:)))

herkese slm :);)
Toplam Hit: 1332 Toplam Mesaj: 4