Senaryo, Sinema Ve Efekt Üzerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek

Herkese merhaba,

RTV okuyan, sinema ile ilgisi olan, senaryo veya oyunculuk üzerine amatör ya da profesyonel olarak uğraşan arkadaşlarla bir arada olmak ve bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz.

Her hafta düzenleyeceğimiz buluşmaların içeriği sinema olacaktır. 

Sinema, tek başına yapılacak bir sanat  olmadığından dolayı düzenleneyeceğimiz etkinliklerle, seminerlerle buluşmalarımızı daha eğlenceli hale getirerek bu işi zevk alarak yapacağız.

Amacımız,  sinema konusunda en iyi işleri ortaya çıkarmak. Sağlam arkadaşlıkların az olduğu bu sinema sektöründe güvenebileceğiniz birinin olmasını istiyoruz. Güvenin ve azmin olduğu bir yerde yapılan işler her zaman başarılı olmuştur. Yapacağımız her iş aslında insanlara karşı bizim bir kimliğimiz olacak.

Tatlı muhabbetlerin döndüğü bu buluşmalarda, çok keyifli aktiviteler ile katılımcıların sinema bilgi ve beceri seviyelerini arttırmaları bir yandan da yeni insanlarla tanışmaları hedeflenmektedir.

Sinema konusunda seviyenizin ne olduğu hiç önemli değil, biraz bile ilgileniyorsanız bizce kaçırmayın.

Haftada belli bir gün düzenleyeceğimiz etkinliklerde; tanışıp kaynaşmak, kısa filmler çekmek, özel röportajlar yapmak, senaryolar yazmak, sosyal olmak, dürüst ve sağlam arkadaşlıklar kurarak yaşadığımız dünyadan zevk almaktır.

Etkinlik günü hafta içi akşam olacak ve mekan katılacak kişilere göre ortak bir mekan belirlenerek orada yapılacaktır.

Ben de bu etkinliklere katılmak istiyorum diyorsan ;

mail ;

konu : sinema

içerik : sinema alanında kendini iyi hissetiğin veya geliştirmek istediğin alan/lar

adres : zamansehri@gmail.com

Sanat dolu günler sizin olsun ...

dün, bugün, iki gün önce ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek

tarih ve detaylı içerik bu mesajda yazılacaktır.

zamansehri tarafından 03/Oca/15 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

dün, bugün, iki gün önce ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Güzel düşünmüşsünüz hocam ama internette bir ortam kurarak sesli ve görüntülü yapılsa daha çok kişi faydalanır ve daha pratik olur. Mevcut sektör aynı kişilerin ve tanıdıklarının içinde dönüyor okulunu okuyanlardan çok başarılı olanlar bile hakettiğinin çok altında çalışıyor ve amatör olarak ilgilenenlerin sektöre girmesi çok zor. Bu toplantıyla belki ortak birşeyler bile yapılabilir.

S0KR4T3S tarafından 03/Oca/15 17:01 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

uygun zamanım olur ise bende gelirim , öğrencimisin sektördemisin ? 

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

bende yardımcı olayım

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hocam sen aylak tayfadansın herhalde :) rts öğrencisiyim projeler ve ödevler kapsamında

günde 16 saat aralıksız molasız çekim yaptığımızı biliyorum bugun sabah 8 de evden çıktım 15

dk önce eve yeni geldim keşke zaman olsada oturup güzel sohbetler edebilsek .

edit: https://www.youtube.com/islakpro yaptığımız işlerin bir kısmı burada var .

https://www.youtube.com/watch?v=GoKjqJ7VuLo

PsychoDawn tarafından 03/Oca/15 21:31 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hazır konu sinema üzerineyken ister istemez hepinizde kameralar mevcuttur. Bu etkinlikleri de kameraya çekip youtube ya da vimeo (şifre konulabiliyordu sanırım) üzerinden paylaşsanız da katılamayacak olanlar da seyretme imkanı yakalasa :)

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 976 Toplam Mesaj: 7