Seneti İptal Ettirebilirmiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Kaldığım yerde 10 aylık bir senet imzaladım kaloriferleri kendileri yakıp kapatıyor istedikleri zaman, 1.katta kalıyorum ve çok soguk zaten az yakıyorlar gunde 3-4 saat örneğin akşam 9 da açıyorlar gece 1 e kadar sonra sabaha kadar donuyorsun zaten gün içinde de çok soğuk kısacası 24 saat donuyorum sırf senet var diye cıkamıyorumda nasıl çıkabilirim buradan hergün hastayım anasını satıyım senet var diye donup bi köşede ölmelimiyim .

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sana vaadedilen şeylerin yapılmaması durumunda iptal ettirebiliyorsun diye biliyorum. Ama tabi neler vaad edildi ve yapılmıyor bunu ispat etmen gerekir. 

Öte yandan bende yurtta aynı durumu yaşamıştım, bir kaç arkadaş toplanıp yönetime dile getirince, sorun çözülmüştü. Önce bir konuşmayı dene istersen.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Dairenin soguk oldugunu nasıl ispat etcemki hocam kime göre soguk yani soğukluk ölçütü nedir birisi gelip kontrol edip onaylıyor desek ya o kişi geldiğinde ona soguk gelmezse , rezidansta kalıyorum iki tane salak seksi hatun koymuslar ofise insan kaynakları bilmemnesi diye onlar ilgileniyor söylediğimde de aa bosluk bey olurmu öyle şey üşümezsiniz olmaması lazım ulan donuyorum hergun hastayım dıyorum aa bosluk beeey gibi salakça muhabbetler geçiyor derdimi anlatamıyorum yani 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

En temiz yolu bir avukata danışabilirsin.

mahkeme yoluna giderek senedi iptal ettirmen senin yararına olacaktır.İleri de uyuşmazlık oluşmasını istemiyorsan tabi.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yöneticiyle görüş . adamlarla konusmadan etmeden cikacam demenin anlami yok . ha yine isi yokusa surduler .olmadı kendin çözüm ara. ufak bi elektrikli ısıtıcı falan gibi . 

samaccc tarafından 07/Kas/15 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Çıkıyorum de, senetleri ver de.

Vermezlerse polise gideceğini, zorla imzalattırdığınızı söylicem de.

Zorla imzalatmasalar bile sen evden çıktıktan sonra sike sike verecekler senetleri.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Çıkıyorum de, senetleri ver de.

Vermezlerse polise gideceğini, zorla imzalattırdığınızı söylicem de.

Zorla imzalatmasalar bile sen evden çıktıktan sonra sike sike verecekler senetleri.

niye versinler ki hocam ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Hocam soğukluk göreceli değildir. İnsanın yaşaması için kabul görmüş sıcaklık ısıtma için 22-23 derecedir.Bu aralık sana hitap etmiyorsa 150 liraya alırsın iyisinden bi ısıtıcı bakarsın keyfine .

Yok bu sitenin sağladığı sıcaklık insan yaşaması için uygun değilse bunu ispat edebilirsin.

Toplam Hit: 873 Toplam Mesaj: 8
senet iptal senet