folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şerefsiz Marieclaer Dergisi PKK Nın Reklamını Yapıyor

Şerefsiz Marieclaer Dergisi PKK Nın Reklamını Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşlar aşagıdaki linke bakar mısınız,

http://www30.websamba.com/fraghera/Bir_dergi/default.asp

alıntıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek
    bu olay gecen sene ekim'de ceryan etmisti neden"Se basin"Da falan hic yer almadi. dagdaki terrörist kaltaklari yere göge sigidiramamislar serefsizler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badcat
    badcat's avatar
    Erkek
    Ya yok böle bişi O yazıları teker teker okumak ısterdım mılletı nasıl kandırıyorlar veya nasıl yonlendırıyorlar sınır oldum ..Seşit ailelerine baş sağlıgı ve sabır

wЭ└ جδмЭ ┬O βα∂جα┬
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    allah belalarını verecek elbet birgün.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    İtin dölleri, allah belasıın versin hepsinin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThaLeS
    ThaLeS's avatar
    Erkek
    hıyar oğlu piçler.
    Kardeş bu derginin pdf sürümünü bulabillirmiyiz?

ThaLeS "Die Größe Hæpflung"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hard_hacker
    hard_hacker's avatar
    Erkek
    Yağmur Oğlum!

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.
    Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.
    Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.
    Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarın ki düşmanlarımızdır.
    Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içer(de)ki düşmanlarımızdır.
    Bu kadar çok düşmanla carpışmak için iyi hazırlanmalı.
    Tanrı yardımcın olsun!

Unlu Turk bilgesi kurtlerı ve dıger turk dusmanlarını cok guzel ozetlemıs demı

Olümsüz Şeyh Ahmet Yasin:Bağımsız Filistin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hard_hacker
    hard_hacker's avatar
    Erkek
    Oğuz KAĞAN'ın Duası
    “TÜRK DÜNYASI”
    ULU TANRI !.GÜZEL TANRI !.GÖK TANRI !.
    Sen Türk'ü Türk yurtlarını koru !..
    Düşman şerrinden sakla ! TÜRK'ü yiğitlikte daim et ! TÜRK'ü erlik davasıyla yaşat ! TÜRK'ü gerçekçi yap ! TÜRK'ün gönlüne herşeyden önce, hatta kursağına ekmek koymadan evvel TÜRK'lük sevgisini koy ! TÜRK'ü ideal ile yaşat ve ideali hakikat yapmaya çalışsınlar ! Törelerini canları gibi saklat ! TÜRK'e zevk ve rahat verme ! Bilakis zahmete alıştır ! Zahmetle yürekleri, bedenleri demir olsun ! Bu sayede onlara yüksek çalışma kudreti verirsin ! TÜRK'ü faal, cevval edersin. TÜRK'e değişmez bir seciye ver ! Zamanla seciyesi değişmesin, sade tekemmülle tadilat görsün !
    Milli kuvvet, namus, ahlak, azim , sebat, ideal, TÜRKÇÜLÜK ruhu, yurtseverlik, ilim, sanat teşkilatı, intizam, beden kuvveti ve zenginlik ile hasıl olduğundan; TÜRK'e bunları ver ! TÜRK'ten hırsız, namuzsuz türerse hemen kahret ! TÜRK'e benlik, hem de yüksek bir benlik ver ! TÜRK nefsine itimat sahibi olsun ! TÜRK'ü muhakemeli, ciddi adam olarak yarat ! Hissiyatına kapılıp, öfke ile ayaklanmasın ! Birden barut gibi parlamasın ! Daima soğuk kanlı olsun ! TÜRK'ü her milletten cesur yarat ! Öç almayı TÜRK asla unutmasın

Olümsüz Şeyh Ahmet Yasin:Bağımsız Filistin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Iyi de Fransizca bilmiyoruz, belki bu insanlik disi bi olay fln demislerdir ? ( Bende cok sanmiyorum ama ) Hem Turk sehitligini fln da dergiye koydularsa bu PKK yandasligi olur mu sizce ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    alayının annesiyle cinsel ilişki yaşıyım !
Toplam Hit: 1993 Toplam Mesaj: 10