Seri Gmail Hesabı Açmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

S.a

Onaya takılmadan gmail hesabı açmak istiyorum

Eskiden kalma yöntemler var.

onlar fixlenmiş artık.

ben sandbox ve location guard eklentisi kullanıyorum. ve farklı tarayıcılar ancak bir süre sonra yine tel onayına takılıyor.

Seri bir şekilde gmail hesabı açanlar var.

Ben ticaretinde değilim bu işin kendim için açacağım yardımcı olacak var mı?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

bi ara bende denedim ama malesef olmadı :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

tel onayı için sesli mesajı seçip ringring.net'ten hallediliyordu hala olur dıye tahmin ediyorum 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

tel onayı için sesli mesajı seçip ringring.net'ten hallediliyordu hala olur dıye tahmin ediyorum 

hocam böylede açınca youtubeden baştan falsolu kanal oluyo

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

hocam böylede açınca youtubeden baştan falsolu kanal oluyo

Kırgız hattı satışı vardı r10da tanesi 3 TL filandi azıcık paraya kiyip alabilirsiniz biraz :) hatta skype üzerinden online onay bile veriyorlardı  bi dene istersen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

geçenlerde bi outlook hesabı için googleda receive sms diye arama yapıp bir iki denemeden sonra çalışan numara bulmuştum. onları deneyebilirsin belki hocam tel onayı için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Google hesap açılımında çeşitli bilgileri kontrol ediyor ancak seri hesap açmak için gerekli olan yol mantıklı hesaplar olması;

Örneğin crazyahmet30 derseniz bunda doğrulamayı şart koşuyor, çünkü bunun gerçek kullanılan türk isim ve soyismi olmadığını biliyor. 

ancak ahmetyilmaz35 , mehmetkorkmaz43 gibi açarsanız doğrulama istemiyor. 

şaşırtıcı ama google bu mantıkla çalışıyor, lokasyona göre kullanıcı adlarını bu şekilde kontrol ediyorlar. 

bu yolu kullanırsan doğrulamaya ihtiyacın kalmaz hocam.

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

tel onayı için vovox kullana bilirsin wapsap için kullaniyorum.

Emekli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

0,50  kuruşa ytpara da satılıyor. Para sıkıntın yoksa eğer hiç uğraşma al . Ben her ay 50 tane alır atarım kenara 

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 2620 Toplam Mesaj: 9
onaysız gmail açmak