folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Serials 2000 7.1 Plus İstediğiniz Seriali Bulsun

Serials 2000 7.1 Plus İstediğiniz Seriali Bulsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

Program son güncelleme tarihi olan 15 Mart 2007 ye kadar olan programların seriallerini bulabiliyor. Her ayın 01 ve 15 arası web sitesinden güncelleye bilirsiniz Program içinde arama yapabilmek için F3 veya Ctrl + F tuşuna basmalısınız, find what bölümüne de aradığınız programın ismini yazmalısınız

http://rapidshare.com/files/31479271/Serial2k.rar

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

buda orjinal sitesi

http://serials.to/

zamanında cok kullanamıştım tüm db y i yükleyince patlıyor haberiniz olsun  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    bir sure sonra bulduklariniz isinize yaramiyo  ama sitesinden bulmak daha avantajli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    tşkrler hoca işe yarar.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Bunlar güzel programlar. Ama namussuzlar mıknatıs gibi virüs çekiyorlar :)

Zaten webde ararkende aynı durumla karşılaşıyorsun ya ama neyse. Güzel paylaşım saol...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XeniA
    XeniA's avatar
    Erkek

Virus Cekmesini Birak Adamlar Emiolar ama Bunlarin Careleri Her zman Vardir.!!

[ XeniA ] Atını Kovalayan Kovboya Nasihat Veren Adam :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    valla anti saglam olcak ozaman bende sorun yapmadı ama genede sız dıkkat edın

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Saol abi guzel pro. Bende crackdownloader var oda guzel

I find your lack of faith disturbing.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anti_usa
    anti_usa's avatar
    Erkek
    Paylaşım için saol kardeş

T.C. Anayasası Madde3:Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Milleti ile bölünmez bir bütündür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:
    -----------------------------

Program son güncelleme tarihi olan 15 Mart 2007 ye kadar olan programların seriallerini bulabiliyor. Her ayın 01 ve 15 arası web sitesinden güncelleye bilirsiniz Program içinde arama yapabilmek için F3 veya Ctrl + F tuşuna basmalısınız, find what bölümüne de aradığınız programın ismini yazmalısınız

http://rapidshare.com/files/31479271/Serial2k.rar

-----------------------------
    aga verdiğin programı indirdim ve çalıştırdım ama kapattıktan sonra "serial 2007 bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor"diye hata verdi.bu ne demek .böyle olması normalmi yoksa ben mi bir yerde hata yaptım.

saygılar.

Arabanızın önünedki çocuklar kazaya sebep olur, arkanızdakiler ise çocuğa... İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar! Her problemin bir çözümü vardır.Fakat asıl sorun çözmenin zaman almasıdır... Eğer bir sorun varsa, kesin çözümü de vardır. Çözümü yoksa zaten sorun değildir! Uzun Olan Kuyu Değil , Kısa Olan İPTİR!! Hiç bir psikiatrist insanı tuvalet kadar rahatlatamaz. Sakın girme helaya başın girer belaya götürürler merkeze öptürüller herkese Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kültablalarınıza işiyormuyuz? Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! özlü sözlerden bir kısmı:))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

kaldır yenıen kur vermemsı gerekıyor

Toplam Hit: 1241 Toplam Mesaj: 11