folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Server 2003 İçin Uzak Masaüstü Crack ?

Server 2003 İçin Uzak Masaüstü Crack ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, server 2003'e 5 adet windows xp'den uzak masaüstü ile bağlantı yapmayı düşünüyorum ama lisansımız yok.Bu remote desktop ile ilgili bir crack patch varmı ?

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek

Bir çözüm yokmu?

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kurarken per server olarak seçip sayıyı 100 yapıp sonrada tsyi enable etmek lazım,

bir şekilde 3 aylık süresi sıfırlanıyor, elemanın teki yaptı ama nası yaptığı konusunu bilmiyorum, ayrıntılı bir ingilizce siteler üzerinde araştırma yaparsan bi sonuca ulaşırsın hocam, ulaşınca buraya yazda bende öğreneyim :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Napacan haci nasil bir uygulama icin gerekli ? Sorunu tam yaz ona gore cozum sunalim yada ara beni :D

Bir ara reneden bi patch almistim xp makinem terminal server oluvermisti biranda :D isini server2003 ten ote rdp cozecekse o patchide isini gorur.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Server 2003 e 5 tane virtual makina kur.

Hepsine dmz tanımlayıp lokal ipleri göster.

Binlerce rdp olur sana :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Napacan haci nasil bir uygulama icin gerekli ? Sorunu tam yaz ona gore cozum sunalim yada ara beni :D

Bir ara reneden bi patch almistim xp makinem terminal server oluvermisti biranda :D isini server2003 ten ote rdp cozecekse o patchide isini gorur.

-----------------------------

hocam o patch i paylaşırmısın ... ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 4405 Toplam Mesaj: 6