folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Service Pack 4 (Windows 2000 Professional)

Service Pack 4 (Windows 2000 Professional)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mf_akbulut
    mf_akbulut's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaslar benim windows service pack 4"ten sonra tamamen sicti ...

copy - paste calismiyor :(

C:\"de program files diyorum bos bir sayfa geliyo yani kurulu programlarin folderlarini goremiyorum ama altta task bar"da kac folder ve de file ve de gizli dosya oldugu felan yaziyor :(

ve de en onemlisi java scriptle yapilmis bazi linkler calismiyo sitelerde ... tikladigimda taskbar"da uzantisi gozukuyor mesela : javascript:akantin() ama bunu tikladigimda yeni bir sayfa acilmiyor ... ve de google"da yaptigim search sonucu cikan sitelere Shift+Click yapiyorum bilgisayar kilitleniyor ..

evet solemek istedigim sey ise tum bunlar sizce service pack 4"ten mi kaynaklaniyor ???

bu zimbirtiyi kurupta benim karsilastigim sorunlari yasamis olan birileri war mi aramizda ??? ve warsa nasil kurtuldu ogrenebilir miyim ???

Yardim ve onerilerinizi bekliyorum ...
    Sevgiler
    Esen kalin ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    98 başlangıç diski ile aç winnt,prg files ve my documentin adını değiştir.yeniden win kur.

veya sp4 ten sonra çıkan yamaları arat nette onları yükle.önce bunu yap ama olmazsa win kurarsın.

kolay gelsin

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    services pack 4 ün yamaları gene winupdate de var sp 4 external modemi filan ucurabiliyor sp 4 un yamasında acıklamasıda var zati bendede ilk isdn modemi ucurdu copy paste sorunlarının aynısı bendede oldu yeni pencerede ac dediğindede ( shift+click ) acmıyo program ekle kaldırda gitmiş olmalı hatta sistem yöneticisine bile giremiyorsun yaff

msblastın yamaları ve sp 4 un yamalrını eklediğimde düzelmişti haa bide windows updatein sayfasıda acılmayabilir söliim şimdiden kolay gelsin :)))

msblast gibi geliyor yaa bana nese sen hepsini birden indir yafff

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mf_akbulut
    mf_akbulut's avatar
    Erkek
    Ben msblast diil welchia mi ne ole bisi yedim ...

ve teekids.exe turunden bi virus wardi ... baya bi kastirdi acikcasi ... bunlar windows installer exe'yi gocertti norton kuramadim allahtan google'da yaptigim arama sonucu cikan articlari okuduktan sonra windows installer exe'yi duzeltebildim ve de yamalari indirip norton ile virusleri temizledim ...

daha sonra da service pack 4 yerine 3'u kurdum ... suan bi sorun yok gibi guzelce ilerliyoz ...bakalim daa nelerle karsilasacaz :(

(NOT : benimde ekle/kaldir zicmisti bi suru program calismiyordu ... ama suan iyi ... ve sorunsuz ilerliyoruz :Pp)

ilginiz icin tskler ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    işletim sistemin türkçe sp ingilizceyse windows sıçar abicim yada sp yi yüklerken bir anormallik olmuş olabilir güncellenemeyen dll ler gibin sana tavsiyem windows update ve envent logranına bakıp haraket etmen
Toplam Hit: 2028 Toplam Mesaj: 5