folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Setup Exe Olusturma Hakkında Yardım

Setup Exe Olusturma Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

iyi gunler. ben bı setup dosyası olusturmak ıstıyorum setup.exe olusturacam bı suru prgram buldum fakat dosyları farklı dızınlere atmasını ıstıyorum buldgum programlar c de yada d de tek bı yere artıyo dosyaları  ama ben ıstıyorum kı sectıgım dosyaları belırledıgım yolda farklı dızınlere atsın bılgısı olan yada kulllanıslı bı program bılen varsa yardım ederse sevrınırım

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

setup factory yi bir dene

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

denedım hocam onları ama maalesef ıstedıgımı yapmıyo tek bir dizine cıkarma yapıyo yanı hepsını c: ye yada d: ye ama ben ıstıyorum kı  dosyanın bırını c:/programfiles atsın digerlerınıde c: ye atsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

hocam bi cmd komut dosyası oluştur o komut dosyasında dosyayı şurdan şuraya kopyala diye komutları oluştur sonra winrar sfx setup olustur oluştururken ilk calıstırılacak dosyayı cmd dosyası olarak göster o çalışıp gerekli yerlere kopyalama yapar yani bence mantık olarak bu şekilde yapabilirsin..

Bu anahtarlar aşağıdaki etkileri:

/E - kopya klasörler ve alt klasörler, boş olanlar da dahil olmak üzere.
    /H gizli kopya - Ayrıca, sistem dosyaları.
    /K - kopya öznitelikleri. Xcopy, genelde salt okunur özniteliklerini sıfırlar.
    /O - kopya Dosya sahipliği ve ACL bilgi.
    /X - kopya dosya denetim ayarlarını (/O gerekir).

Not: Bu yordam devralınan izinleri geçersiz kılmaz. Xcopy komutunu kullandığınızda /O/x/e /H /K dosyaları kopyalamak için anahtarları aşağıdaki devralınan izinleri uygulayın:

• Doğrudan dosya ve klasörler için atanmış olan güvenlik ayarları korunur.
    • Kaynak ana klasörden devralınan güvenlik ayarları kaybolur.
    • Hedef klasör güvenlik ayarlarını devralınmıştır.
    • Dosya veya klasörler FAT birimlerine taşıdığınızda, FAT birimlerinde, NTFS izinleri desteklemediğinden dosya ve klasörleri NTFS izinlerinin kaybedersiniz.

Devralma hakkında daha fazla bilgi için Windows Yardımı'nda "Devralınan izinleri değiştirme" konusuna bakın.
    Bir klasörü başka bir klasöre kopyalayın ve kendi izinlerini Koru

1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
    2. kutusuna cmd yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
    3. Tür xcopy sourcedestination /O /X /E /H /K ve source kaynak Kopyalanacak dosyaları yoludur ve destination hedef dosyaların yoludur ENTER tuşuna basın.

ÖRNEK

Tür xcopy c:\olddocs c:\newdocs /O/x/e /H /K, ve nerede olddocs kaynak klasörü ve newdocs hedef klasörü ise ENTER tuşuna basın.

Xcopy anahtarları hakkında daha fazla bilgi için yazın xcopy /? komut istemine yazıp ENTER tuşuna BASIN. Xcopy anahtarları hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

COPY ve XCOPY MOVE Windows işlevselliği değişiklikleri üzerine yaz

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

hocam cok saolasın deniyorum şimdi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

21li hocam yardımın ıcın cok saolasın ben javayla basit bi application yazıp 3 dosyayı farklı yerlere kopyalattım cok tesekkur ederım yardımlarınız ıcın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Çözümü bulmuşsun ama smart install makeri dene.

http://www.fullprogramlarindir.com/smart-install-maker-full-turkce-indir-5-04-katilimsiz-yapma.html

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 848 Toplam Mesaj: 8
setup