Sevgili Adayına Etkileyici Bişeyler Yapmak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

Öncelikle iyi geceler müridler,başlıktanda anlaşıldığı gibi sizce sevgili adayını etkileyip sevgimi ona daha iyi anlatmak için ne yapablrm ?..forumu gezdim ama net,çok açık bişi bulamadm oyle tam olrk hediye tarzı maddi ağırlıklı bişey düşünmüyorum küçük etkileyici bi yazı,şiir,çiçek gbi klasik şeylerde düşünmüyorum ama buşeyleri sürprizmn içnde kullanablrm?tabi hediye tarzı bişi deil ama anlamlı bişey için bütçeyi zorlayabilirz.. fikirlerinizi bekliyorum biraz acil bi durum denebilir...teşekküler şimdiden müridler yaratıcılığınızı zorlayın bakalım biraz:)

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

Fikri olan yokmu?:/

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

sevdiğini en içten söyle eğer etkilenmiyorsa bırak git. Saygılar

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Acilmak-Istiyorum-Ama-Nasil-Yardim-72383/1/#734006

"Haci milletin yapmaya cekindigi sekilde yapacan.Gidecen guzel bi cicek alacan.Kosacan kizin yanina , gozunu karartacan direk "xxx seni seviyorum" hem kiz saskina doner , hemde cesaretli bir is olur."

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

fikir senin beyninden çıkmadığı sürece kız ı etkliyebilirsin ama ya kendini ?.. çok mu felsefi oldu:)..Kısaca düşün bul hocam,

bn kızın yanında çiçek satan çingeneyi azarladım..hoşuna gitti :)) seninkinin huyunu sen bilirsin :))

ve yanına her gittiğimde(hemen hemen) kıza bir çiçek götürrm..ama satın almam..bahçelerden çalarım..bazen kucuk çiçkler olur filan..o her getrdiğim çiçeiği biriktiriyor...

hiç çiçek kalmadıında OT götürüyorm..aşkım bugun çiçek bulmadım ot olurmu diyorum gülüyor :) yanlış anlamıyor..öle bi ilşki..otcul yaşam tarzını benimsedik :)

yorgun senarist .]
Toplam Hit: 2864 Toplam Mesaj: 5