folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Seyahat Ettiğim Otobüs Yandı

Seyahat Ettiğim Otobüs Yandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dün sabah saat 09.45 te Hatay İskenderun'dan bindiğim, Ankara istikametine gitmekte olan Has turizme ait araç saat 11 civarında motordan kaynaklanan bir sebepten dolayı alev alev yanmaya başladı. Tüm yolcular hızlı bir şekilde araç dışına çıktığından ölü ve yaralı olmadı. Araç 15 dakika içinde hurdaya dönüştü. Bagajda bulunan bavulum içinde bulunan dizüstü bilgisayarim, harddisklerim ve diğer eşyalarim yanarak kül oldu. Jandarma geldiğinde tutanak tutturarak şikayetçi oldum. Eşyalarımın maddi karşılığını bu şekilde alabilir miyim? Alamazsam ne yapmam gerekir?

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun hocam umarım zararın karşılanır.

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam cana gelmesin de mala gelsin sana ve yolculara birşey olmamış çok şükür , büyük ihtimal zararlarını karşılarlar. Has firması Hatay en büyük firması Antakyada mercedes bayiliği v.s onun diye biliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

otobüsün sigorta şirketi karşılayacaktır büyük olasılıkla. dj_alper daha iyi bilir tabi bu konuları :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam geçmiş olsun hocam ancak biraz arama yaptım internette ve Ulusoy Turizm'in sitesinde şunu buldum. Ulusoy gibi büyük bir firma bunu diyorsa senin firma ne der bilemiyorum :

Metro Turizm :

http://i.hizliresim.com/A7MDDv.png

mkyb tarafından 17/Nis/16 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yanan ürünlerin faturalarını hazirla. 

Sigorta şirketi talep edecektir. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

karşılar mi bilmemde süreç çok uzun sürüyor öyle sigortadan para almak kolay değil

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam geçmiş olsun hocam ancak biraz arama yaptım internette ve Ulusoy Turizm'in sitesinde şunu buldum. Ulusoy gibi büyük bir firma bunu diyorsa senin firma ne der bilemiyorum :

Orada yazılanlar mola konaklama vb durumlar için burada mücbir sebep var yani bu durumu kapsamaz.

Böyle bir şey objektif hukuk ile bağdaşmaz bağdaşamaz.

6502 iyi değerlendirilmeli.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Tutanakta icinde ne oldugunu yazdirdin mi fazla fazla soyleseydin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Valla arkadaşlar ne bir eksik ne bir fazla. Herşeyi yazdırdım. Fakat harddisklerin faturaları kaybolmus, alalı 2 yılı gecti. 

xxx
Toplam Hit: 1369 Toplam Mesaj: 10
otobüs yangın şikayet