folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Shopier Mantığı Nedir ? Kullanan Var Mı?

Shopier Mantığı Nedir ? Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

pazaryeri gibi  bir platform sanıyordum.

yani hem satış yapılacak hemde başka kişilerin ürünlerine bakarak istersem alış veriş yapabilecekmiş gibi

fakat uygulamadan birşey anlamadım. sitesinden ve yorumlardan da :)

adamlar diyor ki bir siteye bu linki koy müşteri bana göndersin parayı,  bende çarşamba günleri parayı sana göndereyim

iyi de bu  platformaların zaten alım satımda banka entegrasyonları yok mu? 

ben bu siteyi niye kullanayım

özel bir cazip tarafı var mı?  

Global Pazaryerlerinde Sipariş Alın Kolayca Satış Yapın | Shopier

futurist tarafından 22/Haz/21 21:34 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Sanırım tahmini olarak bunu instagram yada diğer sosyal medya hesapları üzerinden satış yapmak için kullanıyorlar.

Bahsettiğin platformlar zaten banka entegrasyonları sunuyorlar. O platformlar ile birlikte kullanmanın bir mantığı olduğunu sanmıyorum.

Bir ihtimal vergi levhası olmadan satış yapmayı sağlıyor olabilirler.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    uguraba bunu yazdı

Sanırım tahmini olarak bunu instagram yada diğer sosyal medya hesapları üzerinden satış yapmak için kullanıyorlar.

Bahsettiğin platformlar zaten banka entegrasyonları sunuyorlar. O platformlar ile birlikte kullanmanın bir mantığı olduğunu sanmıyorum.

Bir ihtimal vergi levhası olmadan satış yapmayı sağlıyor olabilirler.

Muhtemelen bir bu var, bir de havale/eft ile uğraşmadan linki veriyosun, ödeme sayfasına atıyor. Panelden kim ne ödemiş görebiliyorsun.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Kargo sözleşmesi konusu da var. Buradan bal satışını gerçekleştirdim geçen yıl. 10 liraya herşey hallediliyordu bu yıl kargo fiyatları artmış bu artık bir cazibe konusu mu, bu konu da henüz araştırmaya girmedim. Bu arada zannedersem artık vergi levhası konusu zorunlu yasal olarak. Bu konu da bir bilgilendirme maili aldığımı hatırlıyorum. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

şirket açmadan kredi kartı ile ödeme almanı sağlıyor ve seni kendi kargo anlaşmasından faydalandırıyor.

sen ürünlerini listeliyorsun shopierde, ürün satılınca istersen kendin kargoya veriyorsun istersen shopier panelden kargo kodu oluşturuyosun. shopierin kendi anlaşması var indirimli fiyattan sana kod veriyo o kodla kargoya veriyosun. 

bu kargoda sisteme entegre, sen götürüp verince müşteriye bildirim gidiyo ürünün kargoda diye.

shopier olmadan bunu yapabilmen için ya sahibindende ilan açacaksın (ki herhangi bir şekilde marka yaratmaya çabalıyorsan bunu yapmak istemezsin. atıyorum sen evde kazak örüp "futurist kazakları" diye satıyosun. çok ta güzel işçiliğin var. bunu sahibinden gibi sikko bi yerde göstermek hoş değil) 

ya da şirket açacaksın + kendine site açacaksın + sanal pos için anlaşma yapacaksın + kargo anlaşması yapacaksın.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

pazaryeri gibi  bir platform sanıyordum.

yani hem satış yapılacak hemde başka kişilerin ürünlerine bakarak istersem alış veriş yapabilecekmiş gibi

fakat uygulamadan birşey anlamadım. sitesinden ve yorumlardan da :)

adamlar diyor ki bir siteye bu linki koy müşteri bana göndersin parayı,  bende çarşamba günleri parayı sana göndereyim

iyi de bu  platformaların zaten alım satımda banka entegrasyonları yok mu? 

ben bu siteyi niye kullanayım

özel bir cazip tarafı var mı?  

Global Pazaryerlerinde Sipariş Alın Kolayca Satış Yapın | Shopier

şu an kargo anlaşmalari bile cazip 11 tl gibi  sen günlük 1000 kargo vercem desen  minimum 15 tl verecekler

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben sitemde onun ödeme yöntemini kullanıyorum

%5 kesiyor uygun fiyata kargo çıkışı sağplıyorsun

ödemeyide 3-4 gün sonra hesaba geçiyo

şahsen memnunum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

o zaman bu sistem daha çok instagram letgo gibi banka sistemi olmayan noktalarda güzel.

ancak niyeyse dolandırılmaya müsait gibi. kripto para gibi para transferi yapan aracı kurum.  ya tam kafamda oturmadı bilmiyorum. ısınamadım. 

şimdilerde vergi levhası isteniyormuş diye okudum. bireysel olmaktan çıktı mı?

üye oldum ancak hiç kullanmadım. bir deneyim bakalım belki çok severim

teşekkür ederim yazanlara  :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    futurist bunu yazdı

o zaman bu sistem daha çok instagram letgo gibi banka sistemi olmayan noktalarda güzel.

ancak niyeyse dolandırılmaya müsait gibi. kripto para gibi para transferi yapan aracı kurum.  ya tam kafamda oturmadı bilmiyorum. ısınamadım. 

şimdilerde vergi levhası isteniyormuş diye okudum. bireysel olmaktan çıktı mı?

üye oldum ancak hiç kullanmadım. bir deneyim bakalım belki çok severim

teşekkür ederim yazanlara  :)

link yarata biliyorsun o linki atıp instagramdan satış yapabiliyorsun yada opencart wp gibi sistemlere entegre modülünü kullanabiliyorsun

entegre kullanısan kargı ücreti herzaman satıcı öder 

kendi sistemi üzerinden kullanırsan ürün geirerken seçim yapabiliyorsun

ürünü alıcıya kargo yapmadığın sürece ürün açık görünür parasını alıcı ödesede sen kargo yapmadıkça paranı shopier sana vermez kargo yaptıktan 3-4 gün için de herhangi bir itiraz gelmezse (koliden hıyar çıktı dolandırıldım vs.) ozaman shopier ücreti sana öder

shopier payu yada paytr felan kullanıyor olması lazımdı yani tahsilatı kendisi yapmıyor kart bilgilerin yine güvende zaten 3d siz satışta yapmıyor

sistem dadik olsa aklıma yatmasa zaten ben kullanmam

DJ_Alper tarafından 23/Haz/21 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 751 Toplam Mesaj: 9
shopier shopier mantığı