Sıcak Fırsat : LG V10 32 GB

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/lg-v10-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGV10G-B?magaza=Mys

G4'ten katbekat üstün bi cihaz. Sağlamlık konusunda ise aşmış. Telefon arayanlara öneririm.

Bir LG klasiği kronik sorunuda yok.

https://www.youtube.com/watch?v=QJALDMWWc6Y

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hepsiburada da bozdu bu aralar. Geçen Vibe P1 aldık anneme, Gümüş rengi seçmemize rağmen siyah geldi. ( Gümüş 50 tl kadar daha pahalıydı )

Siyahı da beğendi, sıkıntı yapmadık kullanıyor. Durumu bildirdim, aradaki farkı iade ediverin dedim, zaten kanuni hakkım var, cihazı alıkoyup bedel indirimi isteyebiliyorum.

Neyse başta komple iade edebilirsiniz alternatifi yok dediler. Israr ettim. Aradaki 15 liralık farkı hediye çeki olarak tanımladık 1 hafta içinde kullanabilirsiniz dediler. ( t*k geçer gibi, 15 lira hesaplamışlar, benim paramı bana hediye ediyorlar, üstüne üstlük miktar da yanlış. )

Herneyse twitterdan falan yardırdım. Hep farklı bi işlem yapılamayacağına dair cevaplar veriyorlardı. En son peki o zaman dedim tüketici mahkemesine gideyim ben 15 liramı alırken siz kağıt kürek işlerle uğraşın işlem ücreti ödeyin falan. Bu sefer de 15 liralık fark 3 gün içerisinde banka hesabınıza iade edilecektir dediler.

Neyse en son ekran görüntülerini aldım, bakın dedim aradaki fark beyle beyle. Bakalım ne diyecekler.

Şikayetvara da yazdım, 2-3 güne onaylanır, ulan çok seviyorum 3-5 kuruş hakkımı arama ayağına büyük firmalarla uğraşmayı. Ehhe.

Uzun lafın kısası, hepsiburada halen iyi kötü güvenilir, en azından muhattap bulunabiliyor. Yine de farklı satıcılardan sattıkları ürünlere dikkat edin...

(mesaj çok alakasız oldu galiba ama anlatasım varmış, mazur görün :/ )

edit;

Telefonu inceledim şimdi. efsane görünüyor. özellikler falan şahane. peki videodaki adamın derdi ne, niye vurup duruyo yazık değil mi :D

noname tarafından 02/May/16 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Vibe p1 nasil @noname memnun kaldiniz mi ozellikle sarj konusunda bende dusuniyorum fakat bugun a 7 inceledim sarj konusunda oda iyi v10 da fena degil diye duymuştum iyice kafam karisti

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Farklı satıcılarda sorun olursa Hepsiburada, Gittigidiyor gibi yapıyor. Önce satıcıdan cevap istiyor sizin aranızı yapmaya çalışıyor. Senin yerinde olsam üşenmem direk geri yollardım hocam. Kutusu açılmış telefonla kalsınlar totoşlar.

Videodaki adamın telefonu vurup durmasına gelecek olursak yurtdışında telefon sigortası olayı var. Telefon sigortalı. O telefon benzin dökülüp yansa bile parasını geri alıyor adam. Sigorta parası zaten Youtube reklamlardan çıkıyor.

mkyb tarafından 02/May/16 18:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Hepsiburada da bozdu bu aralar. Geçen Vibe P1 aldık anneme, Gümüş rengi seçmemize rağmen siyah geldi. ( Gümüş 50 tl kadar daha pahalıydı )

Siyahı da beğendi, sıkıntı yapmadık kullanıyor. Durumu bildirdim, aradaki farkı iade ediverin dedim, zaten kanuni hakkım var, cihazı alıkoyup bedel indirimi isteyebiliyorum.

Neyse başta komple iade edebilirsiniz alternatifi yok dediler. Israr ettim. Aradaki 15 liralık farkı hediye çeki olarak tanımladık 1 hafta içinde kullanabilirsiniz dediler. ( t*k geçer gibi, 15 lira hesaplamışlar, benim paramı bana hediye ediyorlar, üstüne üstlük miktar da yanlış. )

Herneyse twitterdan falan yardırdım. Hep farklı bi işlem yapılamayacağına dair cevaplar veriyorlardı. En son peki o zaman dedim tüketici mahkemesine gideyim ben 15 liramı alırken siz kağıt kürek işlerle uğraşın işlem ücreti ödeyin falan. Bu sefer de 15 liralık fark 3 gün içerisinde banka hesabınıza iade edilecektir dediler.

Neyse en son ekran görüntülerini aldım, bakın dedim aradaki fark beyle beyle. Bakalım ne diyecekler.

Şikayetvara da yazdım, 2-3 güne onaylanır, ulan çok seviyorum 3-5 kuruş hakkımı arama ayağına büyük firmalarla uğraşmayı. Ehhe.

Uzun lafın kısası, hepsiburada halen iyi kötü güvenilir, en azından muhattap bulunabiliyor. Yine de farklı satıcılardan sattıkları ürünlere dikkat edin...

(mesaj çok alakasız oldu galiba ama anlatasım varmış, mazur görün :/ )

edit;

Telefonu inceledim şimdi. efsane görünüyor. özellikler falan şahane. peki videodaki adamın derdi ne, niye vurup duruyo yazık değil mi :D

Valla keyif ile okudum :) ver tüketici mahkemesine al paranı geri sonra bir daha sipariş ver  :))

Toplam Hit: 671 Toplam Mesaj: 5
lg v10