folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Sıfır Alınan Telefon İadesi Hakkında Yardım

Sıfır Alınan Telefon İadesi Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Merhaba Tahribat Ailesi.

Babama doğum gününde Vestel V3 5570 cep telefonunu satın aldım 1.000 TL 'ye. Telefonu Iphone 4S. Ekran ufak olduğundan en büyük puntoda kullanıyordu cihazı. Neyse dün aldım Vestel Bayii 'nden. Beğendi fakat çok büyük cihaz dedi, kullanamam bunu dedi. Namaza gittiginde 4S î bile yanında götürmüyor büyük diye. O kadar anlattım o boyutlarda cihaz yok diye ama dinletemedim, kullanamam diyor. Cihazı almadan önce de bayii ile konuşmuştum, iade alamayız demişti. Nasıl bir yol izlemem lazım. İade etmeyi istiyorum ama kutu açıldı. İlana koysam zarar ederim. Yardımlarınız lazım büyüklerim, küçüklerim. Bilgilerinize ihtiyacım var.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Magza satislarinda begenerek aldigin icin iade almiyolar. Magzayla gorus yerine baska bisi al. Mutfak aletleri gibi. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mağazadan alınan ürünü iade etmen mağaza sahibinin keyfine kalmış bir durum. İnternetten alsaydın yasal olarak 15 günlük iade hakkın olacaktı 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Kutuyu açtıysan iade almak zorunda değiller. Yasal haklarını kovala derim.

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Adam açıkça alamayiz demiş. Sen babanın sevmesi ve kullanmasi için çözüm arayabilirsin.

Bizimbir taniş hukukta okuyordu hakim oldu  o bile veremedi geri :) Hiç uğraşma

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Fatura kesildi ve hat takıldı.

Haliyle garanti başladı.

Yani magaza müdürü sen olsan sende almazsın ki iade alınamayacağı sözlü olarak ifade edilmiş.

Kaldıki 5570 modeli artık raflardan kalkmış model. Ve en son fiyatı vatanda 699 TL idi.

Pek mantıklı hareket edememişsin.

Geçmiş olsun.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada şimdi aklıma geldi. 5570'lerin bataryasını değişimine çağırdılar.

Sosyal medyada birkaç kullanıcının yorumunu okudum şarj sırasında telefon alev almış.

Telefonu gece veya tek başına şarjda bırakmayın. 

mkyb tarafından 23/Eyl/17 16:55 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 910 Toplam Mesaj: 7
vestel telefon iadesi