folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sigara Otlakçılarına Çare :)

Sigara Otlakçılarına Çare :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiTaMiN
    WiTaMiN's avatar
    Erkek

bu sorun sigara  kullananların genelinde  vardır.

İş yerinde  bi  ipne  var fena  otlakçı ve yüzsüz biri sigaram yok die ağlayıp  müşterilerden bile sigara otlanıor  sigara almak  için bi vermediği kalmışdı :)  onu bi kaç kez  sigara saklarkende  soteden enseledik :)

Buna bi gün özellikle  kız kaçıran alıp   uzun marlboronun  içine  döşeyip verdim. anlar die   şüpelendim ama salak  yedi  zokayı sigara  suratında  foşşş  die harlayınca bende   ona  sigara verme  derdinden  kurtuldum. kikik :)

Başka  taktikleri  olan  varsa  karalasın buraya  :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aaa konu sigara patlatmaksa anlatayım hemen:)
    şimdi çakmak var bildiğimiz çakmak taşlı olanlardan onun içinde böle boru varya beyaz onun üstünde sarı bi dalga var onu çıkarın hacı ordan bi şekilde çıkarın dikkat çakmak elinizde patlamasın soracıma o sarı şeyin içine kibrit tozu dolduruos tozu bulmak kolay gidin kibrit alın 100binliracxık:) sora kibritin kahve rengini kazıyarak doz haline getirin o sarı şeye doldurun ve dişinizle kıstırın sarı şeyi böle iki tarafıda kapadın yani sora sigaranın tütünlerinin yarısını dökün ortasına sarı şeyi koyun sora tütünleri üstüne koyun adam yaksın oraya gelince sigara etkileri
    1 manyak ses çıkarıo gümmmm die
    2 sigara palmiye ağacı gibi açılıo
    3 adamın suratına ateş in gelme ihtimali var
    4 adamın ödü kopuo:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    niksizin yöntem çok zewkli oluyo :D:D: adam altına zıçıyo

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

yaw ben torpilin tozunu proya döktüm , birine ısmarladım (arkadaşa) ee bedava pura gelde içme hani sonuç: torpil tozu çocuğun azında patladı:D neyseki dudağındaki küçük bir yarayla atlattı:D 

tahrikeyi geri verin:(

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı:

yaw ben torpilin tozunu proya döktüm , birine ısmarladım (arkadaşa) ee bedava pura gelde içme hani sonuç: torpil tozu çocuğun azında patladı:D neyseki dudağındaki küçük bir yarayla atlattı:D 

Osmansan kardeş sende amma yapmıştır adamı bi havaya ucuraydın :) ama cok güzel Şekil yani

tahrikeyi geri verin:(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

Kardeş  Arkadaşına şu  lafımı ilet ozaman  bende  sevmıyorum otlacı  ibneleri

Tiryakisin Paket  Taşı,Otlakçıysan  Götünü   Kaşıııı  hiihihih:))))))))

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    la ne uğrasıonuz sigara patlatma seyleri var bole kucuk kucuk onnarı koyuyon sigaraya pat die bi ses +öd bok +çizgifilmlerdeki gibi bole cicek acma seyi gibi oluor babam sigara içemiodu bi ara..

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vincent
    Vincent's avatar
    Erkek

olm siz ne işlerle uraşıonuz a.q.

sigara otlakçısı sizden sigara isteyince siktir çekin bi daaa gelcek mi a.q. yok torpil yok çakmak.......

ama bunlar güzel şeyler toplumun bilinlenmesi açısından ii:D

"Konusma Bi Kızın Eteği Gibi;ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır.."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

evet sıra geldi sigaradan havai fişek üretmeye çok dikkat isteyen bişi inanın aynı havai fişek gibi oluo yukarı çıkmıo çokta büyük olmuo ama minyatür havai fişek sigaradan bu kadar oluo annatıom gene sigaranın yandaşı çakmağı kullanacaz bildiğimiz taşlı çakmaklardan

şimdi taşı sürten yuvarlağı kaldırın ordan bi yay çıkacakdikkat fırlıo ipne taş dikkatlice elinize dökün o yayın altındakini ufacık tefecik bi taş çıkacak tamam diğeri gibi sigaramınız için yani bi kısmını boşaltıoz taşı içini koyuyuoz ama taşın nerde olduğunu unutmayın.
    şimdi için sigarayı tam taş ın olduğu kısma gelince bekleyin taşa bakın kıpkırmızı olcak çok beklemeyin simsiyah oluo tam kızarmışken tırnağınızla taşa bi vurun böle inanın havai fişek gibi oluo ama dikkat sabır vs isteyen bişi.: )
    not: burda yazdıklarım sağdan soldan toplama deil bizzat balkonda denediğim şeyler:D

Toplam Hit: 2826 Toplam Mesaj: 9