folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Silinen Sms İ Geri Getirme(Android)

Silinen Sms İ Geri Getirme(Android)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Müridler merhaba,

İlk defa internette bi siteden bi çek kazandım 50 tl değerinde fakat dün dalgınlığıma geldi ve telefonu sıfırladım.Sıfırlayınca da sms ler silindi.Çeki gönderen firma geri göndermiyor.Telefonda root yok bunu nasıl yapabilirim yardım edin lütfen

Sorun çözüldü: telefona root yapmadan bir yol varmış aslında. ayarlar bölümünden buluta tıklıyorsunuz sonra geri yükleye tıklayınca size nelerin geri yükleneceğini seçmenizi istiyor ve sms leri seçtiğiniz anda çok kısa bir süre içerisinde bütün sms leri en son yedekleme zamanına kadar yüklüyor lakin bunu yapabilmeniz için samsung account hesabınızla oturum açmış olmanız gerekiyormuş önceki kayıtları istersen.

Şimdiki sorun garanti dışı kalmış bu telefonu tekrardan garanti içine nasıl alabilirim?

enesshn18 tarafından 12/Kas/15 00:46 tarihinde düzenlenmiştir

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

telefonunun çıt diye bölümleri vardı oradan bir şeyler yapılıyordu galiba

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam jihosoft dener misin bi bakalim. Kies yuklu olsun baglayip debuggingi ac bak bakalim getirebilecek mi.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Biri böyle demiş : Go to the contact in your contact book press the menu button and then hit history and all your deleted messages and threads should be there..

Bu da böyle :

Hi I have found a way to do it!!!!! 
    ---> IF YOU CANT FIND THE CONTACT IN YOUR ADDRESS BOOK THEN LOOK IN THE CALL HISTORY AND ADD THEM AS A CONTACT THEN...
    --> Go to address book to find the person you added then once found click their contact profile click the menu button on your mobile and click history it will come up with a summary of your texts

Ek : If you deleted the contact recently, and it's a Google contact, you can go to Google Contacts and restore deleted contacts (up to 30 days ago).

Düzeltme: contact listende yoksa adamlar, third party recover uygulamaları bulman lazım. telefonu pcye bağlayıp kurtarmaya çalışırsın.

Umarım yarar işine.

ozgunlu tarafından 11/Kas/15 13:43 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

söylenenleri denedim ama ne yazıkki işe yaramadı. Telefonu root etmem gerekiyor ama garantisi henüz bitmedi.Garantilik bir işlemim olduğunda root sayacını sıfırlamam mümkünmüdür? birde telefonda şimdi lolipop var bunun rootlaması nasıldır müritler.(samsung s4)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

unroot programını kullanabilirsin

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Root yapmadan recovery yapamazsın root yaptıktan sonra crackli tringle awayle syacı sıfırlarsın telefonunu falan sıfırlamana gerek yok

Root konusunda neredeyse her telefon için root yapma konusu dh var ordan bi bak derim

Ayriyetten *#0000# yaparak tam telefon modeline göre root yapman lazım misal i9500 , i9505 

Ben eşe dosta root yaparken bu siteyi kullanıyorum ama sorumluluk kesinlikle ve kesinlikle sana ait :)

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
Toplam Hit: 1473 Toplam Mesaj: 7
android