folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Silmek İstediginiz Dosyanin Butun Uzantilarini Bulur Ve Siler!

Silmek İstediginiz Dosyanin Butun Uzantilarini Bulur Ve Siler!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    programın adı super shredder bu programi yukledikten sonra programfiles/analogx/supershredder açıp shredderın iconuna basıyoruz çıkan kutucukta Config butonuna basıyoruz ve karşımıza çıkan kutucukta "create sendto shortcut"tuşuna basyıoruz ve kapatyoruz artık yapmamız gereken silmek istediğimiz dosyaya sağ tıklayıp gönder bölmünü açıp supeshredderı seçmek gerisini o halleder:)o dosyaya ait butun uzantıları bulur ve siler bu işlemin süresi dosyanın büyüklüğüne ve uzantısının fazlalığına göre artıyor paylaşmak istedim.
    forumu dolşatım ama bulamadım inş. daha once benzer konu açılmamıştır buarada alıntı deildir bilgisayarımda yüklüyde bn upload ettim:)

http://www.paylas.com/download/849501510/shredi.exe.html

işinize yarar umarım:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    hiçmi kimse cvp atmaz ya beğendiniz yada beğenmediniz bişi yazsanıza!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    paylaşım için saol
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    Yaptığın iyilikten karşılık bekleme.İşine yarayıp programı çekip kullananlar isterse teşekkür eder etmeselerde önemli olmaması lazım.
    Yap iyiliği at denize, halik bilmezse, balık bilir.....

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 1286 Toplam Mesaj: 4