Sınırsız Tiktok Paketleri Vodafone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tıktoka takılanlar icin guzel

https://www.vodafone.com.tr/kampanyalar/sinirsiz-tiktok-paketleri-simdi-vodafoneda

Faturalı müşterilerimize özel:

·       Haftalık Sınırsız TikTok Paketi: 7,90 TL

·       AylıkSınırsız TikTok Paketi: 25 TL

Faturasız müşterilerimize özel:

·       Haftalık Sınırsız TikTok Paketi: 7,90 TL

·       15 GünlükSınırsız TikTok Paketi: 14,90 TL

sansar55 tarafından 14/Şub/22 21:37 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Instagram'ın varoş hali görülsede aslında biraz kullandıktan sonra uygulama sizin ilgi alanlarınızı çözüp ona göre videolar çıkarıyor. Yoksa Instagram'daki gibi götünü başını açıp hit kasmaya çalışan kaşar dolu.

Birde güzel düşünmüş Vodafone. Çünkü uygulaması dehşet veri tüketiyor. Arkaplanda diğer videoları otomatik rame indiriyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Vodafone su sıralar bana Max 15 mbps veriyor ya ,:(

40 mbps görürdü bu ne oldu böyle buna. 800 MHz takılıyor ayrica.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Vodafone uzmanı sensin müdür.

Tiktok ne siksok bişeyse tek bildiğim dünyanın en hızlı büyüyen 2.şirketi olduğunu öğrendim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    end bunu yazdı

Vodafone uzmanı sensin müdür.

Tiktok ne siksok bişeyse tek bildiğim dünyanın en hızlı büyüyen 2.şirketi olduğunu öğrendim.

https://www.speedtest.net/my-result/a/8148130070

Bak band 3 sonucu bu. 2-3 ayda 1.5-2tb kullaninca killandilar herhalde

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bhttnfndk
    bhttnfndk's avatar
    Erkek

daha önce sorun yaşadığım için kampanya detaylarını okuyun arkadaşlar (ben YOUTUBE paketinde sorun yaşadım TİKTOK kullanmıyorum)

mesela reklamlar için 250 mb veriliyormuş sonrası kendi kotanızdan düşecektir. canlı yayında açamıyorsunuz yine kendi kotanızdan düşüyor .

-Sinirsiz Red TikTok Paketi’ne dahil olmayan reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 250 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay Sinirsiz Red TikTok Paketi kullanıcılarına tanımlanacaktır.

-TikTok üzerinden paylaşılan canlı yayınları izlemek paket kapsamına dahildir, ancak canlı
    yayın başlatmak paket kapsamına dahil değildir.

Göktürk'ün babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Canlı yayın hiç denemedim ama reklamlar kotadan düşüyor çünkü Google reklam sunucusu adreslerini sürekli değiştiriyor diye okumuştum.  AdGuard DNS kullanıyorum reklamlar direk engelli ama YouTube reklamlarına onlarda bir şey yapamıyor. Tek çare YouTube premium. Papara kart ve öğrenci belgesi kombosuyla aylık 5 liraya premium kullanıyorum kafam rahat. Bir bisküvi parası için uğraşamam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Canlı yayın hiç denemedim ama reklamlar kotadan düşüyor çünkü Google reklam sunucusu adreslerini sürekli değiştiriyor diye okumuştum.  AdGuard DNS kullanıyorum reklamlar direk engelli ama YouTube reklamlarına onlarda bir şey yapamıyor. Tek çare YouTube premium. Papara kart ve öğrenci belgesi kombosuyla aylık 5 liraya premium kullanıyorum kafam rahat. Bir bisküvi parası için uğraşamam. 

O gibi işler için sni ile domain üzerinden algılıyor yazdıkları algoritma. İp blogu ile değil. Reklam gösterimlerini karşılamak istemedikleri için karşılamıyorlardır :))

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://vancedapp.com/

Niye kullanmiyorsun. Arkaplanda çalışma, reklam engelleme, açılış ve kapanistaki gereksiz yerleri otomatik atlama özelliği vs var. 

aksata tarafından 15/Şub/22 19:10 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

https://vancedapp.com/

Niye kullanmiyorsun. Arkaplanda çalışma, reklam engelleme, açılış ve kapanistaki gereksiz yerleri otomatik atlama özelliği vs var. 

iPhone kullanıyorum, zenginlik başa bela. 

Toplam Hit: 853 Toplam Mesaj: 10
tiktok