folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şirket İçi Wiki Sayfası İçin Arayüz

Şirket İçi Wiki Sayfası İçin Arayüz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Şirket içinde wiki tarzında belirli kullanım kılavuzlarının bulunduğu, konuları ağaç sisteminde ayırabileceğim bi sayfa hazırlamak istiyorum. Bunun için bir online arayüze ihtiyaç duyuyorum.

Belli konuları sadece belirli kişilerin göreceği ( kişilere erişim izni atayabileceğim ) mevcut bir sistem var mıdır? Daha önceden redmine üzerinden böyle bir şey yapmıştık, ama üzerinden çok zaman geçtiği için şimdi karışık geldi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

ubuntu'nun depolarında direk wikipedia scripti var onu kursan olmuyor mu?

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

ubuntu'nun depolarında direk wikipedia scripti var onu kursan olmuyor mu?

Windows üzerinden kolay bir çözümü var mı hocam bu işin? Bu kısımda biraz cahilim denebilir. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Wiki çeşitleri

mediawiki, MoinMoin, TWiki, DokuWiki, Tikiwiki, Wikka, SnipSnap, JSPWiki, IkeWiki, KeheiWiki, Oddmuse, moniwiki, PhpWiki, PmWiki, PukiWiki, WackoWiki, XWiki, Zwiki

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam. Bunlardan tavsiye ettiğin herhangi biri var mı? Yoksa araştırarak mı buldun?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Eğer çok anlamıyorum diyorsan, bi sunucu üzerinde windowsda olur https://bitnami.com/stack/dokuwiki indir.

2 kere tıkla kur devam et.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Az daha araştırarak, openshift sitesinden bulut üzerinde redmine kurarak yaptım en son. Oradan düzenleyerek devam edeceğim. Özellikleri de gayet yeterli oldu bu şekilde.

Tekrar teşekkürler yardımcı olan herkese.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

dokuwiki 'yi tavsiye ederim. veritabanına gerek duymuyor. halen geliştiriliyor. yaygın bir alternatif.

Toplam Hit: 1233 Toplam Mesaj: 8
wiki online arayüz