Sistem Kapanıyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    arkadslar laptopa yenı format attım..laptopu actıktan sonra bu yazı cıkıyor ve 1 dk sonra kapanıyor ne yapabılırım..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    yazi bence neden kapandığını söylüyordur. İpucu yazıda! yazıyı bize yaz bizde sana yardım edelim=) yoksa bizim hayalgücümüze bırakıyorsun ve hayalgücümüz baya geniş :D

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hangi yazı dicem, garip olmucak çünkü etrafta yazı yok :P :(((....

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kapanmadan shutdown -a yazacaksın çalışıtıra, sonra sp2 yükleyeceksin...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

DCOM sunucu işlem başlatıcı hızmetı beklenmedık bır bıcımde sonlandırdıgından windows yenıden baslatılmalıdır

nt authority\system 

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    arkdaslar yukarıda yazdıgım yazı cıkıyor kusura bakmayın eklemeyı  unutmusum..  :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Benim bildigim kadariyla bunun adı sasser virusu..Bir iki sene oncesine kadar benimde basımı cok yakmıstı ama sp2 geldi sorunlar bitti.Renenin dedigini yap kurtul gitsin...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Ne yazısı çıkıyor anlamdım ki. *-)

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

rene dmeiş işte..
    çalıştıra gir
    shutdown -a yap daha sonra yine çalıştıra girip rdp yi kapat.. hatta rdp yi kapatma windows update e gir sp2 yi çek felan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    format at geçer :))... Yedek al önce, formattan sonra da ilk antivirus yükle ve yedekleri geri yükle...Zaten yeni format attığını da ele alırsak, yedeklerle çok uğraşmıcan zaten...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

ok çoksağolun arkdaslar..

ilk asamayı gerceklestırdım shutdown -a yazdım oldu sımdı tekrar format atacagım..

Toplam Hit: 3795 Toplam Mesaj: 11