folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Sitemde Sorun Yardım Edin Yaw

Sitemde Sorun Yardım Edin Yaw

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    hoja lar ben siteye asp ziyaretçi defteri gönderiyorum herşey açıyo deftere bişey eklemek isteyince gönder diyorum bu hatayı veriyo :

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver] Could not delete from specified tables.

/defter/default.asp, line 199

sorun ne ?? kaçtane hazır kod denedim çoğunda bu hata çıktı karşıma.veri tabanına kayıt yapamıyo herhalde benim anladığım sorunu nasıl çözerim ??

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    bana kalırsa chmodd ayarlarını yazılabilir yaz yada asp de panelden bişeyelr yapılıryoru a.q aklım agelmiyor bak nerden indirdiysem Yada...Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error "80004005" [Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver] bu hatayı googlede arat bak ne cevaplar yazılmışş

eskilerden kim kaldı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    bi kodda verse bu hatayı tamam diyecem ama aspinndir den nekadar ziyaretçi defteri nekadar sayaç indirdiysem aynı hatayı veriyo a.g. server ı asp desteklemiyomu yoksa boşuna 150 ytl verdik bu hazır kodları server a atarken yapmamız gereken bişeymi var yaw ama kodu yazan diyo ne var ne yok yollayın ve çalışsın bukadar basit ama ben hangi kodu gönderdiysem veritabanına kayıt aşamasında bu hatayı veriyo .... nedir bu hata yaw

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'
    [Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver] The changes you requested to the table were not successful because they would create duplicate values in the index, primary key, or relationship. Change the data in the field or fields that contain duplicate data, remove the index, or redefine the index to permit duplicate entries and try again.

This is the most verbose error message I've seen from Microsoft to date. It seems pretty self-explanatory; you need to look at your query, and look at your data, and determine why one of these relationships or constraints would be violated by committing the INSERT / UPDATE you are attempting.

Kodlamayla alakali oldugun icin Ingilizcenin oldugunu varsayiyorum... al sana kaynak bu arada : http://www.aspfaq.com/show.asp?id=2009

Asp den cok degil hic cakmamama ragmen aciklamada diyorki burda ayni datadan 2 tane var, ve cozum icin kodlari inceleyin ve cakisam 2 datayi bulun dio...
Toplam Hit: 1078 Toplam Mesaj: 4