folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Siteme Uygun Wordpress Tema Tavsiyesi

Siteme Uygun Wordpress Tema Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, kendime bir blog açtım( https://gorunmezkuvvetler.com/ )Tema aramaktayım, tema tavsiyelerinize muhtacım, lütfen bir el atın. Sitemde kitap incelemeleri yapıcam, bu kitaplardan elde ettiğim bilgiyle makale yazacağım. Biraz politik, biraz kurgusal ürünler yazmak hedefim.

Her türlü fikire açığım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

Merhaba, ben sitemde Msy.Kim Enfold kullanıyorum, her şekle sokabiliyorsun bloklar ile sayfaları istediğin gibi düzenleyebiliyorsun sınır yok :) aklındaki her şekli yaparsın. birçok yerede bu tema ile site yaptım.

msy tarafından 07/Haz/22 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

http://msy.kim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    msy bunu yazdı

Merhaba, ben sitemde Msy.Kim Enfold kullanıyorum, her şekle sokabiliyorsun bloklar ile sayfaları istediğin gibi düzenleyebiliyorsun sınır yok :) aklındaki her şekli yaparsın. birçok yerede bu tema ile site yaptım.

Bu temayı kullanayım o halde.Temiz halini nereden bulabiliriz?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

beTheme de kullanabilirsin. Her türlü şekle geliyor.

ama benzersiz tasarımlı tema önerilerine açığım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://themetix.com/site/ciahome.net 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marlboro
    Marlboro's avatar
    Erkek

Jannah Teması (orjinalinde haber teması) kullanabilirsin hocam. Elementor eklentisi kurup, hazır template kits kullanarak özellikle hızlı ve google uyumlu yapabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Blog için soledad temasını öneririm, seri, hızlı, stabil.

Toplam Hit: 946 Toplam Mesaj: 7
wordpress tema