folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Sitemin Türkçe Karakterli Aramalarda Çıkmaması

Sitemin Türkçe Karakterli Aramalarda Çıkmaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Merhaba, domainim hem türkçe karakterli hemde türkçe karaktersizlerine sahibim. Türkçe karakterli domain'i 302 ile türkçe karaktersiz domainime yönlendirdim. Google aramalarında türkçe karaktersiz aramalarında çıkarken, türkçe karakterli aramalarında sıralanmıyor. Bu iki domaini nasıl bağlayabilirim yada türkçe karakterli aramalarda çıkması için nasıl bir yol izlemeliyim?

Örnek: doviz.com anadomain'im ve döviz.com domain'ine sahibim. doviz.com webmaster toot'da mülkiyetim olarak ekli. google'a doviz yazdığımda çıkıyorim ancak döviz yazdığımda çıkmıyorum.

Teşekkürler.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

siteyi pmle bakayim hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

siteyi pmle bakayim hocam

pm attım hocam. başka fikri olan yokmu?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 796 Toplam Mesaj: 3
seo