Siteye Dışarıdan Gelen Linkler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

hocalar selam

Siteme dışardan verilen bağlantıların tümünü süzerek bunlar arasından yararsız olanları elemek istiyorum. Ardından da google web master toolsda engellemek istiyorum. Bunun için nasıl bir yol izlemeyelim.

Ahref.com gibi siteler var oradan liste çıkarıp tek tek mi bakmak lazım siz ne dersiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

google analytics'den export alıp elinle yararsız olanları seçip işlem yapabilirsin diye düşünüyorum ama google web master tools'da engellemekten kastını anlamadım hocam.

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

google analytics'den export alıp elinle yararsız olanları seçip işlem yapabilirsin diye düşünüyorum ama google web master tools'da engellemekten kastını anlamadım hocam.

örneğin a.com siteden bana gelen hiç bir linki kabul etmeme gibi. (örneğin adul site olabilir) Amacım black seo yapanları deşifre edip önlem anlamak. google analytics dediğin yer hangi menü altında hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı

örneğin a.com siteden bana gelen hiç bir linki kabul etmeme gibi. (örneğin adul site olabilir) Amacım black seo yapanları deşifre edip önlem anlamak. google analytics dediğin yer hangi menü altında hocam?

Acquisition > Referral raporunda yukarda export butonu. Deşifre ettikten sonra Google Webmaster'dan engelleyebiliyor musun bilmiyorum ama. 

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı

Acquisition > Referral raporunda yukarda export butonu. Deşifre ettikten sonra Google Webmaster'dan engelleyebiliyor musun bilmiyorum ama. 

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

https://support.google.com/webmasters/answer/2648487?hl=tr

üstteki linklerden sana gelen linkleri rededebilirsin hocam. 

Toplam Hit: 948 Toplam Mesaj: 5
seo