Siteyi Popüler Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmtz326
    mmtz326's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çizim ve proje üzerine yeni bir site açtım ancak bunu nasıl popüler hale getirebilirim nereye reklam vermem gerekir. pek anlamıyorum bu işlerden, bir çok makale okudum ancak olmadı. sizin fikirlenizi merak ediyorum. 

Deneyimli arkadaşlarımızın görüşlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

saygılarr

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

öncelikle sitende tam olarak ne olduğunu anlamadım hocam. yani genel olarak. 
    bir yere reklam falan mı vereyim diyorsun bi kaç kelam edeyim sana. 
    eğer özgün ve yararlı içerikli bir site ise ben senin yerinde olsam şu şekilde yaparım.. 

mesela şu şekilde yapmam örn: tahribat.com sitesine reklam vericeksin, üste bi banner ve url siteadresi.com a gidiyor. 
    böyle pek zihinde yer etme olayı olmaz kanımca. 
    ama diyelim ki sitede büyük bir konu var , yani herkesin işine yarayacak , bunu reklam edebilirsin. 
    nasıl yapacağının yollarını arayabilirsin. 

Mesela www bilmemne.com sitesinde çok güzel içerikler var demesi mi iyidir bir kişinin. yoksa ;
    www . bilmemne..com sitesinde uzaya nasıl ev yapıldığını gösteriyolar demesi mi iyidir :) 

aslında sorunu çok iyi anladım hocam senin ama tam anlatamıyorum bunlarla yetin :D 
    aklıma bişe gelirse yazarım. eğer anlatmak istediğimi anlatabilmiş isem , doğru söylediğimi fark edeceksin... 

saygılar //

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmtz326
    mmtz326's avatar
    Erkek

kardeş çok sagolasın anladım dediğini. benim site restorasyon projesi çizimi vb projeler ve az da görselleştirme üzerine... site ismini yazsam yanlış olur diye düşündüm ...

ancak içindekiler özgün kendi projelerim..

web işinden fazla anlamadıgım için reytinglerini artıramıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Sanırım çizim derken autacad ve benzeri çizimlerden bahsediyorsun. Autocadokulu.com u incele sana fikir verebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmtz326
    mmtz326's avatar
    Erkek

evet genelde autocad çizimi ve 3 boyutta değişik programlar var. autocadokulu nu biliyorum teşekkürler fikrin için bi bakıyım ben oraya.

Toplam Hit: 1122 Toplam Mesaj: 5