folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Sıvı Soğutucu Tavsiyesi?

Sıvı Soğutucu Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Selamlar dostlar...

Aşağıda linklerini vermiş olduğum sıvı soğutuculardan hangisini tavsiye edersiniz? Fiyatlarına takılmayın. Ben sadece hangisinin iyi olduğunu öğrenmek istiyorum.

DEEP COOL MAELSTROM 120K

Dark AquaForce W120 Çift Fanlı 120mm

CORSAIR H60 HYDRO SERIES

CoolerMaster RL-S12V-24PK-R2 Seidon 120V Ver.2

Corsair H55 CW-9060010-WW

Thermaltake Water 3.0 Performer 120mm

SilverStone SST-TD03LITE LGA775/115X

Deep Cool Maelstrom 120T

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

kaç gün oldu. cevap verecek biri yokmu?

Caglar.Boss
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

hocam yazin bende pc topladim yalansiz 1 ay bu ne soğutucu alcam diye bakındım. Corsair serileri iyi genelde en fazla satan onlar ama çok satıldıgı için en çok olumlu ve olumsuz yorumu alan onlar :D

ben de silverstone aldim 5 ay oldu nerdeyse gayet memnunum.  Ama bunlardan hangisi dersen ee tabiki H60 derim

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı

hocam yazin bende pc topladim yalansiz 1 ay bu ne soğutucu alcam diye bakındım. Corsair serileri iyi genelde en fazla satan onlar ama çok satıldıgı için en çok olumlu ve olumsuz yorumu alan onlar :D

ben de silverstone aldim 5 ay oldu nerdeyse gayet memnunum.  Ama bunlardan hangisi dersen ee tabiki H60 derim

illa bunlar olacak diye birşey yok. ucuz olupta kaliteli olanlar var F/P yani.. 

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

hocam bende ki bundan

http://www.teknobiyotik.com/silverstone-tundra-serisi-td02e-intel-775-115x-1366-amd-am2-am3-fm1-fm2-uyumlu-sivi-sogutma-sistemi.html

daha önce çikmiş modeli var

http://www.teknobiyotik.com/donanim/silverstone-tundra-serisi-td02-lite-intel-775-115x-1366-amd-am2-am3-fm1-fm2-uyumlu-sivi-sogutma-sistemi.html

355 tl aralarında az bi fark var ama fena degil kasanda da yer varsa güzel alet

buda donanim haber inceleme konusu

https://forum.donanimhaber.com/m_110776833/tm.htm

Not: içinden çıkan termal macunda gayet kaliteli extradan almak zorunda kalmasın. bide donanımhaberde konuyu açan elemana da pm atabilirsin denemedigi soğutucu yok

AmoR tarafından 12/Ara/16 15:54 tarihinde düzenlenmiştir

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 1085 Toplam Mesaj: 6
öneri sıvı sıvı soğutma