folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Sizce Altcoin Olarak Hangine Yatirim Yapilabilir ?

Sizce Altcoin Olarak Hangine Yatirim Yapilabilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar,

Bir arkadasim sordu bunu benimde kafama takildi. Konunun yabancisiyim diyebiliriz pek bir bilgim yok. Lakin arkadasa dedim benim dusuncem BTC degilde su anda populer gibi gorunen ve fiyati dusuk olanlardan bir miktar almanin dahah mantikli olacagi.

Mesela XRP nasil ? Ondan bir miktar alinsa daha mantikli degil mi ? 2-3 sene dursun daha iyi degil mi ? 0.00 bilmem kac BTC alacagina...

Sizin onerebileceginiz XRP gibi altcoinler var mi ? (Bu arada altcoin mi denir onu bile tam bilmioyrum... :) )

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

ileride ne olur kimse bilemez. onun icin kimse kesin bisey soyleyemez kripto paralar hakkinda. benim tavsiyem bitcoin gold, bitcoin cash gibi btc ismini tasiyan kripto paralarda gelecek var gibi.  

bitcoin white alabilirsin. para vermem diyorsan bounty var 200 kusur tane besele getirirsin. bi kosede dursun ileride degerlenirse diye. onun disinda xrp dusunilebilir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

ileride ne olur kimse bilemez. onun icin kimse kesin bisey soyleyemez kripto paralar hakkinda. benim tavsiyem bitcoin gold, bitcoin cash gibi btc ismini tasiyan kripto paralarda gelecek var gibi.  

bitcoin white alabilirsin. para vermem diyorsan bounty var 200 kusur tane besele getirirsin. bi kosede dursun ileride degerlenirse diye. onun disinda xrp dusunilebilir. 

Peki CEX.IO da neden XRP buy yapilamiyor hocam bilgin var mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

Peki CEX.IO da neden XRP buy yapilamiyor hocam bilgin var mi ?

cex'de xrp alabiliyorsunuz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam peki CEX.IO da nasil aliniyor Buy secenegi cikarmadi. Once Deposit yapip mi aliniyor ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

xrp waves neo benim yatırımlarım bunlarda bikaç sene unutcam bunları bakalım 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Hocam;

XEM, IOT, IOP yada ETC yatirim icin uygun gibi...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Alt coinler için bi Telegram grubu mu yapsak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

cex.io çok fena komisyon alıyor.

arkadaş kredi kartı ile btc aldı, 300 $ attı 50 $ ını kestiler.

cüzdana aktarırken de 0,001 btc kadar kesik attılar, iyice kuşa döndü

ayrıca cex.io nun kuru diğer piyasalara göre 1000$ civarında fazla oluyor.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

cex.io çok fena komisyon alıyor.

arkadaş kredi kartı ile btc aldı, 300 $ attı 50 $ ını kestiler.

cüzdana aktarırken de 0,001 btc kadar kesik attılar, iyice kuşa döndü

ayrıca cex.io nun kuru diğer piyasalara göre 1000$ civarında fazla oluyor.

1200 USD için yaklaşık 43 dolar komisyon ödedim. Hemen her sitede buna yakın komisyonlar... Cex güven veriyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam CEX.İO İngiltere sirketi galiba. Benim icin Avrupa lokasyonu olmasi onemli

Bide su antminerler ne ayak bilgisi olan ? Ayda 2000 $ fln uretiyor diyor :)

Toplam Hit: 1536 Toplam Mesaj: 11
coin satin alma