folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Sizce İnsanlar Git Gide Daha Zeki Mi Oluyorlar Yoksa Daha Salak Mı?

Sizce İnsanlar Git Gide Daha Zeki Mi Oluyorlar Yoksa Daha Salak Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaZeR
    RaZeR's avatar
    Erkek
    insanoğlu git gide daha zeki mi oluyorlar yoksa daha salak mı?

Dalımızı Kıranın Ağacını Kökten Sökeriz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Gitgide özenti,boş-amaçsız,ahlaksız,kibirli,hırsı vs oluyor bu manada aptal oluyot salak oluyor zeki insan şeytan oyunlarına kapılmaz..

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc_KoPaT
    Pc_KoPaT's avatar
    Erkek
    Bence de aynen, insanlar daha bi umursamaz, bezmiş oluyor artıkın...

Pisi Pisi KoPaT'ım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiber
    phiber's avatar
    Erkek
    Bilimsel ve teknolojik açıdan hiç kuşkusuz insan zekası bir mağara adamı zekasına göre hayli hayli arttı :) Hee yukarıdaki karakteristik özellikleri sayan arkadaşlara da hak vermemek elde değil tabi...İnsanlık ölmüş hakkınız var

We come from the net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    zeka, akil ve bilgiyi karistirmayalim. konu acilmisken akil ve zekanin tanimini birisi yapar mi bana? sonra kendiliginden soru cevabini ele verecektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    cok zeki insan cok iyi satranc oynar diye bir goruz vardir. aslinda her sey tecrubedir. sonucta satranca ilk baslayan insanla 10 sene sonraki halinin zeka seviyesi ayniyseken oyun kabiliyeti fazlasiyla artmistir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Satranç olayı bambaşka yaa bende uyuz oldum yani bi hatda olay bitiyo bende çok hata yaptııma göre noluyo kaybediyorum diye salak mı oluyorum hayır disiplinsiz oluyorum ayrıca hayatta çok dikkatli olmamaz rağmen satrança dikkatimi tam anlamıyla veremiyorum noluyorum gene salak mı hayır dikkatsizlik tüm söylediklerimde de bi hata yanlış yoktur kendimi gayet iyi tanıyorum

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Daha salak oluyor.

Normalde evrim herzaman ileri doğru gider fakat para denilen kavram evrimi tersine çevirmiştir.

Yüksek hayat standardına sahip insanlar cocuk yapmazken bütün cahil insanlar çoğalmaktadır. böylece sadece aptallar genlerini gelecek nesillere aktarmaktadır. birkac yüzyıl içinde maymunlaşabiliriz gibi gelio bana hatta...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiger
    tiger's avatar
    Erkek
    Doğanın kuralı bu her canlı çoğalmak için dünyaya gelir başka bir amacıda yoktur aslında. Ne kadar çok üreyebilirse o kadar çok genini diğer nesillere aktarmış olur.Bilinç altında üreme olayı bizi her saniye kamçılayan bir olgudur?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    zeka mevcut aklı kullanabilme yeteneğidir.bu sebeple giderek aptallaşabiliriz veya giderek zeki olabiliriz ama akıl seviyemizin sabit olduğu aşikar

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
Toplam Hit: 2283 Toplam Mesaj: 10