Skrill İle İlgili Ödeme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hacılar contabo.com daki sunucuların ücretleri skrill ile ödüyordum. Ancak son 5 gündür ödeme sırasında sürekli hata oluşuyor. Farklı kartlarla (master-visa cc-debit) denedim ancak sorun hepsinde aynı. Ticket açtım ancak 1 gündür dönen eden olmadı herhangi bir şekilde. Aranızda skrill ile yakın zamanda ödeme yapıp sorun yaşayan yada yaşamayan oldu mu? 

Verdiği hata şu şekilde: "Sorry, MASTERCARD is not supported for this payment. Please use a different credit/debit card or select another payment method."

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Hacılar contabo.com daki sunucuların ücretleri skrill ile ödüyordum. Ancak son 5 gündür ödeme sırasında sürekli hata oluşuyor. Farklı kartlarla (master-visa cc-debit) denedim ancak sorun hepsinde aynı. Ticket açtım ancak 1 gündür dönen eden olmadı herhangi bir şekilde. Aranızda skrill ile yakın zamanda ödeme yapıp sorun yaşayan yada yaşamayan oldu mu? 

Verdiği hata şu şekilde: "Sorry, MASTERCARD is not supported for this payment. Please use a different credit/debit card or select another payment method."

Hoca bu skrill her ay yeni bir vizyon getiriyor. MasterCard ile ödemeyi iptal etmiş olabilirler.

wordpress & sözlük
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

ben contabo ya paypal ile oduyorum. istersen paypal ile odeme konusunda yardimci olayim hocam konu acilse.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Cihan bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

Hoca bu skrill her ay yeni bir vizyon getiriyor. MasterCard ile ödemeyi iptal etmiş olabilirler.

Visa, Master, CC, Debit denemediğim kart, kart ailesi kalmadı :d Hala devam ediyor ve işin saçma tarafı backendden 502 Bad Gateway dönüyor :d

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı

ben contabo ya paypal ile oduyorum. istersen paypal ile odeme konusunda yardimci olayim hocam konu acilse.

Hocam 1-2 gün daha sürem var eğer çözemezsem 30€ luk bir ödeme yapmam gerekecek 30€'luk yardımcı olabilir misin?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

Hocam 1-2 gün daha sürem var eğer çözemezsem 30€ luk bir ödeme yapmam gerekecek 30€'luk yardımcı olabilir misin?

olurum hocam

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

olurum hocam

eyvallah hocam aklımdasın.

Toplam Hit: 592 Toplam Mesaj: 7
skrill