Slm Dahiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gece45
    gece45's avatar
    Erkek
    mrb.arkadaslar bana yardımcı olursanız sevınırım ben dahı falan degılım kendı capımda bır seyler ogren meye calısan bırıyım.benım sorunum su bır adı kız yuzunden duzenlı gıden 5yıllık ılıskım bıttı bunun bılgısayarla hayatını sondurmek ıstıyorum ama ılk once tel kapatmakla baslayıp gerısını getırmek ıstıyorum ve bu ısı ogren mem lazım bana yardımcı olursanız sevınırım olmassanızda herkese eyvallah...dahılere saygılar murat

tesekkurler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    hocam msnde konus veya mail gönder sok bilgisayarına prorat resmin veya müzigin içine gizle atıyom resme yükledin gönder bak benden hatıra diye orası senin hayalgücüne kalmıs eger acarsa onun bilgisayarı senindir artık napacana sen karar ver

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Sen bu işi boşver yaşamana devam et.

Bütün kızlar o.. (Aileler ve Tahribattakiler hariç)

Hele yeni başladıysan zor. Arkadaşımında dediği gibi bilgisayarına trojan sok. Orda ne yapacaksan yap

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek
    bunun içn dahi olmak mi gerekio :D bendeözel bi icat fln sanmıştım (: üstad hayatta herşey senin istediğin gibi gitsin olmasada oldurmaya çalış. Ve otokontrollu ol .. PC yi kapat diyince kendine kapatabiliomusun ? aynı hesap telefon ikisinide seviyosun çünkü (:

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
Toplam Hit: 1316 Toplam Mesaj: 4