Solidworks Eğitimi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar acilen Solidworkste Sac, plastik ve kalıp  tasarımı eğitimleri lazım. Varmı bildiğiniz hemen indirip izleyebileceğim bir eğitim anlatım vs.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

https://m.youtube.com/channel/UCrVR30q-Seo82gBhmAe_1uQ

Şuraya bir göz at.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

Sağolasın hocam da burada plastik sac felan anlatmıyor. Katı modelleme montaj felan biliyorum ama benim sac ve plastik kalıp işini öğrenmem gerekiyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı

Sağolasın hocam da burada plastik sac felan anlatmıyor. Katı modelleme montaj felan biliyorum ama benim sac ve plastik kalıp işini öğrenmem gerekiyor.

Onun için o işleri azçok bilmen laım.. Yani sac kalıpçılığında püf noktalar nelerdir.. Plastik kalıpçılığında püf noktalar nelerdir.. o kunda birşeyler biliyorsan çabuk öğrenirsin.. Ama genelde Haluk tatarın ve tekyazın eğitimleri iyidir.. Yenasoft ücretsiz eğitim dvdsi gönderiyor fakat uykumu getirirdi benim..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."